Vissza a kereséshez

RIVER UP CYROM SRL

Aktív

RIVER UP CYROM SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în București Sectorul 1. Activitatea principală este cuprinsă în codul CAEN 6810.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 23803327 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: București #134169CAEN 6810 #1546

Általános információk

NévRIVER UP CYROM SRL
CUI23803327
CégjegyzékszámJ40/7688/2008
CímHAGI GHIŢĂ, 34, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Fő CAEN-kód6810
Bejegyzés dátuma25/04/2008
AdóhatóságAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PAFITIS ALEXANDROSadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

850 RON

vs 850 RON

≈ 169 €

Profit net (2025)

437 RON

vs 393 RON

≈ 86,7 €

Capitaluri proprii (2025)

-638 E RON

vs -639 E RON

≈ -127 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
850
≈ 169 €
437
≈ 86,7 €
0
2024
850
≈ 171 €
393
≈ 79 €
—
2023
850
≈ 172 €
-250
≈ -50,5 €
—
2022
843
≈ 171 €
-1038
≈ -210 €
—
2021
852
≈ 173 €
-30 434
≈ -6,19 E €
—
2020
1677
≈ 347 €
-44 975
≈ -9,3 E €
—
2019
—
-33 740
≈ -7,11 E €
—
2018
800
≈ 172 €
-27 364
≈ -5,88 E €
—
2017
791
≈ 173 €
-45 330
≈ -9,92 E €
—
2016
549
≈ 122 €
-6583
≈ -1,47 E €
—
2015
545
≈ 123 €
-15 966
≈ -3,59 E €
—
2014
544
≈ 122 €
766
≈ 172 €
—
2013
1082
≈ 245 €
-23 322
≈ -5,28 E €
—
2012
0
≈ 0 €
-50 024
≈ -11,2 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

51,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

—

Likviditási mutató

0

Eszközforgási sebesség

0

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2008-05-052011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RIVER UP CYROM SRL după CUI?

Cauți CUI 23803327. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RIVER UP CYROM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RIVER UP CYROM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RIVER UP CYROM SRL, CUI 23803327, nr. Reg. Com. J40/7688/2008, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RIVER UP CYROM SRL în 2025?

RIVER UP CYROM SRL (CUI 23803327) a avut o marjă de profit net de 51,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).