Vissza a kereséshez

DIHAM SA

AktívÁFA-regisztrált

DIHAM SA este o societate cu sediul în București Sectorul 6 înfiinată în anul 1991. Compania are ca activitate principală închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 2351598 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: București #7214CAEN 6820 #394

Általános információk

NévDIHAM SA
CUI2351598
CégjegyzékszámJ1991003245402
CímGHENCEA, 126-132, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok5590642264996811681268208299
Bejegyzés dátuma24/05/1991
AdóhatóságAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,49 M RON

vs 8,96 M RON

≈ 1,88 M €

Profit net (2025)

7,43 M RON

vs 6,83 M RON

≈ 1,48 M €

Capitaluri proprii (2025)

80,1 M RON

vs 72,6 M RON

≈ 15,9 M €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9 490 046
≈ 1,88 M €
7 432 691
≈ 1,48 M €
1
2024
8 962 615
≈ 1,8 M €
6 829 345
≈ 1,37 M €
1
2023
8 996 067
≈ 1,82 M €
6 403 206
≈ 1,29 M €
1
2022
7 627 245
≈ 1,55 M €
4 335 290
≈ 879 E €
1
2021
7 675 138
≈ 1,56 M €
7 218 232
≈ 1,47 M €
1
2020
7 102 110
≈ 1,47 M €
3 729 468
≈ 771 E €
1
2019
8 238 656
≈ 1,74 M €
4 988 032
≈ 1,05 M €
1
2018
7 330 635
≈ 1,58 M €
3 902 543
≈ 839 E €
1
2017
6 747 224
≈ 1,48 M €
3 272 876
≈ 716 E €
0
2016
6 615 483
≈ 1,47 M €
3 143 378
≈ 700 E €
1
2015
6 272 771
≈ 1,41 M €
2 672 618
≈ 601 E €
1
2014
6 106 521
≈ 1,37 M €
3 351 735
≈ 754 E €
1
2013
6 021 613
≈ 1,36 M €
3 389 115
≈ 767 E €
1
2012
5 858 644
≈ 1,31 M €
4 037 644
≈ 906 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

78,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

9,3%

Likviditási mutató

0,62

Eszközforgási sebesség

0,11

Árbevétel / alkalmazott

9,49 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DIHAM SA după CUI?

Cauți CUI 2351598. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DIHAM SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DIHAM SA?

Datele de facturare sunt denumirea DIHAM SA, CUI 2351598, nr. Reg. Com. J1991003245402, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DIHAM SA în 2025?

DIHAM SA (CUI 2351598) a avut o marjă de profit net de 78,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).