Vissza a kereséshez

D & R SOFTWARE SRL

AktívÁFA-regisztrált

D & R SOFTWARE SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 516.200 lei și un profit net de 382.814 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 23514884 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #11107CAEN 6201 #4984

Általános információk

NévD & R SOFTWARE SRL
CUI23514884
CégjegyzékszámJ2008001005358
CímIALOMIŢA, 91, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş
Fő CAEN-kód6210
Bejegyzés dátuma14/03/2008
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
DĂCILĂ DANIELadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

434 E RON

vs 516 E RON

≈ 86,1 E €

Profit net (2025)

266 E RON

vs 383 E RON

≈ 52,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

267 E RON

vs 383 E RON

≈ 52,9 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
433 873
≈ 86,1 E €
266 261
≈ 52,8 E €
1
2024
516 200
≈ 104 E €
382 814
≈ 77 E €
1
2023
705 852
≈ 143 E €
572 198
≈ 116 E €
1
2022
677 348
≈ 137 E €
524 377
≈ 106 E €
1
2021
555 794
≈ 113 E €
420 534
≈ 85,5 E €
1
2020
577 511
≈ 119 E €
441 778
≈ 91,3 E €
1
2019
589 968
≈ 124 E €
438 738
≈ 92,5 E €
1
2018
600 499
≈ 129 E €
402 707
≈ 86,5 E €
1
2017
838 932
≈ 184 E €
445 104
≈ 97,4 E €
1
2016
447 851
≈ 99,7 E €
239 783
≈ 53,4 E €
1
2015
257 816
≈ 58 E €
76 090
≈ 17,1 E €
1
2014
260 083
≈ 58,5 E €
122 740
≈ 27,6 E €
1
2013
3942
≈ 892 €
3138
≈ 710 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

61,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

3,43

Eszközforgási sebesség

1,26

Árbevétel / alkalmazott

434 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2013-05-15—
2008-03-182010-05-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma D & R SOFTWARE SRL după CUI?

Cauți CUI 23514884. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru D & R SOFTWARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru D & R SOFTWARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea D & R SOFTWARE SRL, CUI 23514884, nr. Reg. Com. J2008001005358, sediu Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are D & R SOFTWARE SRL în 2025?

D & R SOFTWARE SRL (CUI 23514884) a avut o marjă de profit net de 61,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).