Vissza a kereséshez

COMPAS TRAVEL SRL

AktívÁFA-regisztrált

COMPAS TRAVEL SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Brașov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.751.932 lei și un profit net de 896.218 lei cu 6 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 23201526 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Brașov #2530CAEN 4774 #170

Általános információk

NévCOMPAS TRAVEL SRL
CUI23201526
CégjegyzékszámJ2008000279080
CímB-dul Griviţei, 81, Municipiul Braşov, Braşov
Fő CAEN-kód4774
Engedélyezett CAEN-kódok477347744775477886999699
Bejegyzés dátuma06/02/2008
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,75 M RON

vs 2,45 M RON

≈ 546 E €

Profit net (2025)

896 E RON

vs 868 E RON

≈ 178 E €

Capitaluri proprii (2025)

896 E RON

vs 868 E RON

≈ 178 E €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 751 932
≈ 546 E €
896 218
≈ 178 E €
6
2024
2 454 145
≈ 493 E €
867 625
≈ 174 E €
5
2023
2 066 283
≈ 418 E €
907 879
≈ 184 E €
3
2022
2 031 049
≈ 412 E €
863 649
≈ 175 E €
5
2021
1 939 333
≈ 394 E €
843 042
≈ 171 E €
4
2020
1 657 027
≈ 343 E €
762 298
≈ 158 E €
5
2019
1 649 630
≈ 348 E €
729 672
≈ 154 E €
6
2018
1 623 896
≈ 349 E €
751 587
≈ 162 E €
6
2017
949 138
≈ 208 E €
366 425
≈ 80,2 E €
4
2016
427 773
≈ 95,3 E €
96 524
≈ 21,5 E €
2
2015
467 007
≈ 105 E €
117 821
≈ 26,5 E €
2
2014
252 053
≈ 56,7 E €
20 768
≈ 4,67 E €
1
2013
283 826
≈ 64,2 E €
33 284
≈ 7,53 E €
1
2012
117 351
≈ 26,3 E €
19 654
≈ 4,41 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

32,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

100%

Likviditási mutató

1,19

Eszközforgási sebesség

1,42

Árbevétel / alkalmazott

459 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2013-12-01—
2012-05-152012-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2008-02-112009-05-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMPAS TRAVEL SRL după CUI?

Cauți CUI 23201526. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPAS TRAVEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMPAS TRAVEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMPAS TRAVEL SRL, CUI 23201526, nr. Reg. Com. J2008000279080, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMPAS TRAVEL SRL în 2025?

COMPAS TRAVEL SRL (CUI 23201526) a avut o marjă de profit net de 32,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).