RAVISAL ASSISTANCE SRL
RAVISAL ASSISTANCE SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Ploiești. Activitatea principală este de tip CAEN 6622 și cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 49.758 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 23101659 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Prahova #18085CAEN 6622 #3261
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
Nem ÁFA-alany
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
49,8 E RON
≈ 9,88 E €
Profit net (2025)
26,2 E RON
≈ 5,21 E €
Capitaluri proprii (2025)
26,5 E RON
≈ 5,26 E €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 49 758 ≈ 9,88 E € | 26 238 ≈ 5,21 E € | 0 |
| 2024 | 39 045 ≈ 7,85 E € | 25 333 ≈ 5,09 E € | 0 |
| 2023 | 615 177 ≈ 124 E € | 512 917 ≈ 104 E € | 0 |
| 2022 | 189 349 ≈ 38,4 E € | 177 281 ≈ 35,9 E € | 0 |
| 2021 | 214 449 ≈ 43,6 E € | 189 309 ≈ 38,5 E € | 0 |
| 2020 | 171 057 ≈ 35,4 E € | 163 098 ≈ 33,7 E € | 0 |
| 2019 | 116 340 ≈ 24,5 E € | 104 316 ≈ 22 E € | 0 |
| 2018 | 124 937 ≈ 26,8 E € | 109 908 ≈ 23,6 E € | — |
| 2017 | 43 392 ≈ 9,5 E € | 30 382 ≈ 6,65 E € | — |
| 2016 | 52 573 ≈ 11,7 E € | 29 520 ≈ 6,57 E € | — |
| 2015 | 27 345 ≈ 6,15 E € | 10 907 ≈ 2,45 E € | — |
| 2014 | 6709 ≈ 1,51 E € | 293 ≈ 65,9 € | — |
| 2013 | 9130 ≈ 2,07 E € | 3683 ≈ 833 € | 1 |
| 2012 | 4175 ≈ 937 € | -1925 ≈ -432 € | 0 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
52,7%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
99,1%
Likviditási mutató
27,9
Eszközforgási sebesség
1,81
Árbevétel / alkalmazott
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- INTERDOM S.R.L.
Közös ügyvezető: IORDACHE RAMONA-MARIA
- NORTIA CONSULT S.R.L.
Közös ügyvezető: IORDACHE RAMONA-MARIA
- PRO FIDUCIARIA SRL
Közös ügyvezető: IORDACHE RAMONA-MARIA
- STAR CREDIT & LEASING IFN S.A.
Közös ügyvezető: IORDACHE RAMONA-MARIA
- FORTUNA EVOTECH SRL
Közös ügyvezető: IORDACHE RAMONA-MARIA
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2008-01-28 | 2008-06-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma RAVISAL ASSISTANCE SRL după CUI?
Cauți CUI 23101659. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAVISAL ASSISTANCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RAVISAL ASSISTANCE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RAVISAL ASSISTANCE SRL, CUI 23101659, nr. Reg. Com. J2008000116293, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RAVISAL ASSISTANCE SRL în 2025?
RAVISAL ASSISTANCE SRL (CUI 23101659) a avut o marjă de profit net de 52,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).