Vissza a kereséshez

G & A SOLUTIONS SRL

AktívÁFA-regisztrált

G & A SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Comuna Baciu, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 7320, reprezentând activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 22894521 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Cluj #34977CAEN 7320 #728

Általános információk

NévG & A SOLUTIONS SRL
CUI22894521
CégjegyzékszámJ12/5305/2007
CímCASTANILOR, 55, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Fő CAEN-kód7320
Bejegyzés dátuma10/12/2007
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
GORBAI ATTILA-CSABAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2025)

418 E RON

vs 3,85 M RON

≈ 83 E €

Profit net (2025)

241 E RON

vs 3,59 M RON

≈ 47,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

242 E RON

vs 3,59 M RON

≈ 48 E €

Angajați (2025)

1
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
418 304
≈ 83 E €
241 476
≈ 47,9 E €
1
2024
3 854 066
≈ 775 E €
3 585 449
≈ 721 E €
1
2023
1 504 467
≈ 304 E €
1 010 865
≈ 204 E €
1
2022
1 898 511
≈ 385 E €
1 502 411
≈ 305 E €
2
2021
1 360 191
≈ 276 E €
936 683
≈ 190 E €
2
2020
1 312 809
≈ 271 E €
983 614
≈ 203 E €
2
2019
1 079 673
≈ 228 E €
568 212
≈ 120 E €
2
2018
1 464 511
≈ 315 E €
1 163 455
≈ 250 E €
2
2017
887 463
≈ 194 E €
530 406
≈ 116 E €
2
2016
615 688
≈ 137 E €
218 389
≈ 48,6 E €
2
2015
646 806
≈ 146 E €
182 964
≈ 41,2 E €
2
2014
690 859
≈ 155 E €
234 273
≈ 52,7 E €
2
2013
1 159 204
≈ 262 E €
706 521
≈ 160 E €
2
2012
293 748
≈ 65,9 E €
55 849
≈ 12,5 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

470,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

0,12

Eszközforgási sebesség

0,06

Árbevétel / alkalmazott

51,4 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2007-12-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma G & A SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 22894521. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru G & A SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru G & A SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea G & A SOLUTIONS SRL, CUI 22894521, nr. Reg. Com. J12/5305/2007, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are G & A SOLUTIONS SRL în 2025?

G & A SOLUTIONS SRL (CUI 22894521) a avut o marjă de profit net de 470,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).