Vissza a kereséshez

CONTA DUE SRL

Aktív

CONTA DUE SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Comuna Baciu, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 200.200 lei cu un profit net de 122.628 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 22791852 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Cluj #22987CAEN 6920 #7102

Általános információk

NévCONTA DUE SRL
CUI22791852
CégjegyzékszámJ2007005035129
CímTrandafirilor, 12, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Fő CAEN-kód6920
Engedélyezett CAEN-kódok6920702073208299
Bejegyzés dátuma22/11/2007
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
KEREKES DELIAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

200 E RON

vs 175 E RON

≈ 39,7 E €

Profit net (2025)

123 E RON

vs 108 E RON

≈ 24,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

123 E RON

vs 108 E RON

≈ 24,4 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
200 200
≈ 39,7 E €
122 628
≈ 24,3 E €
1
2024
175 300
≈ 35,2 E €
108 121
≈ 21,7 E €
1
2023
147 103
≈ 29,7 E €
74 702
≈ 15,1 E €
1
2022
137 900
≈ 28 E €
67 638
≈ 13,7 E €
1
2021
122 750
≈ 24,9 E €
65 303
≈ 13,3 E €
1
2020
119 100
≈ 24,6 E €
68 410
≈ 14,1 E €
1
2019
108 460
≈ 22,9 E €
41 273
≈ 8,7 E €
1
2018
103 870
≈ 22,3 E €
55 747
≈ 12 E €
1
2017
86 535
≈ 18,9 E €
24 906
≈ 5,45 E €
2
2016
80 000
≈ 17,8 E €
33 246
≈ 7,4 E €
4
2015
60 990
≈ 13,7 E €
24 551
≈ 5,52 E €
3
2014
68 605
≈ 15,4 E €
44 185
≈ 9,94 E €
2
2013
63 890
≈ 14,5 E €
22 229
≈ 5,03 E €
2
2012
56 890
≈ 12,8 E €
17 711
≈ 3,97 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

61,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,8%

Likviditási mutató

1,81

Eszközforgási sebesség

0,75

Árbevétel / alkalmazott

200 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTA DUE SRL după CUI?

Cauți CUI 22791852. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTA DUE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTA DUE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTA DUE SRL, CUI 22791852, nr. Reg. Com. J2007005035129, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTA DUE SRL în 2025?

CONTA DUE SRL (CUI 22791852) a avut o marjă de profit net de 61,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).