Vissza a kereséshez

PROSPER CONT SRL

Aktív

PROSPER CONT SRL este o firmă înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Sebeș, județul Alba. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 394.800 lei și un profit net de 25.613 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 22728448 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Alba #3858CAEN 6920 #2411

Általános információk

NévPROSPER CONT SRL
CUI22728448
CégjegyzékszámJ2007001433015
CímDrumul Sibiului, 12, Municipiul Sebeş, Alba
Fő CAEN-kód6920
Bejegyzés dátuma12/11/2007
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Sebeş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MANCIULEA ANGELAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

395 E RON

vs 300 E RON

≈ 78,4 E €

Profit net (2025)

25,6 E RON

vs 57,1 E RON

≈ 5,08 E €

Capitaluri proprii (2025)

143 E RON

vs 139 E RON

≈ 28,3 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
394 800
≈ 78,4 E €
25 613
≈ 5,08 E €
4
2024
299 900
≈ 60,3 E €
57 092
≈ 11,5 E €
3
2023
297 300
≈ 60,1 E €
156 265
≈ 31,6 E €
2
2022
299 230
≈ 60,7 E €
141 890
≈ 28,8 E €
3
2021
299 490
≈ 60,9 E €
155 122
≈ 31,5 E €
4
2020
281 490
≈ 58,2 E €
132 300
≈ 27,4 E €
4
2019
299 420
≈ 63,1 E €
142 893
≈ 30,1 E €
5
2018
246 208
≈ 52,9 E €
137 963
≈ 29,6 E €
5
2017
160 358
≈ 35,1 E €
54 704
≈ 12 E €
6
2016
139 528
≈ 31,1 E €
73 091
≈ 16,3 E €
5
2015
70 181
≈ 15,8 E €
1776
≈ 400 €
4
2014
63 345
≈ 14,3 E €
107
≈ 24,1 €
5
2013
75 630
≈ 17,1 E €
-10 252
≈ -2,32 E €
3
2012
61 208
≈ 13,7 E €
-15 195
≈ -3,41 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

6,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

18%

Likviditási mutató

2,67

Eszközforgási sebesség

1,87

Árbevétel / alkalmazott

98,7 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2007-11-152016-01-12Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROSPER CONT SRL după CUI?

Cauți CUI 22728448. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROSPER CONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROSPER CONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROSPER CONT SRL, CUI 22728448, nr. Reg. Com. J2007001433015, sediu Municipiul Sebeş, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROSPER CONT SRL în 2025?

PROSPER CONT SRL (CUI 22728448) a avut o marjă de profit net de 6,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).