Vissza a kereséshez

RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL

AktívÁFA-regisztrált

RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Iași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 43.150.561 lei și un profit net de 3.588.645 lei cu 59 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 22249330 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Iași #203CAEN 6220 #35

Általános információk

NévRED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL
CUI22249330
CégjegyzékszámJ2007002281220
CímNAŢIONALĂ, 25, Municipiul Iaşi, Iaşi
Fő CAEN-kód6220
Bejegyzés dátuma10/08/2007
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

43,2 M RON

vs 36,5 M RON

≈ 8,56 M €

Profit net (2025)

3,59 M RON

vs 3,13 M RON

≈ 712 E €

Capitaluri proprii (2025)

8,84 M RON

vs 8,38 M RON

≈ 1,75 M €

Angajați (2025)

59
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
43 150 561
≈ 8,56 M €
3 588 645
≈ 712 E €
59
2024
36 531 234
≈ 7,34 M €
3 130 671
≈ 629 E €
47
2023
24 896 858
≈ 5,03 M €
2 193 310
≈ 443 E €
38
2022
24 495 132
≈ 4,97 M €
617 548
≈ 125 E €
34
2021
20 693 824
≈ 4,21 M €
1 822 486
≈ 370 E €
32
2020
16 548 024
≈ 3,42 M €
1 879 929
≈ 389 E €
28
2019
14 683 457
≈ 3,09 M €
1 233 178
≈ 260 E €
44
2018
12 364 494
≈ 2,66 M €
2 254 833
≈ 485 E €
35
2017
10 569 546
≈ 2,31 M €
1 194 923
≈ 262 E €
22
2016
5 709 028
≈ 1,27 M €
51 833
≈ 11,5 E €
15
2015
19 024 086
≈ 4,28 M €
1 720 470
≈ 387 E €
10
2014
2 161 000
≈ 486 E €
103 789
≈ 23,4 E €
2
2013
7 086 785
≈ 1,6 M €
20 417
≈ 4,62 E €
1
2012
2 235 141
≈ 502 E €
17 758
≈ 3,99 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

8,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

40,6%

Likviditási mutató

1,47

Eszközforgási sebesség

1,98

Árbevétel / alkalmazott

731 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2008-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 22249330. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL, CUI 22249330, nr. Reg. Com. J2007002281220, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL în 2025?

RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL (CUI 22249330) a avut o marjă de profit net de 8,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).