Vissza a kereséshez

RUSALCA PATISERIE SRL

AktívÁFA-regisztrált

RUSALCA PATISERIE SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 4.426.188 lei și un profit net de 125.716 lei cu 32 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 220197 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Cluj #2754CAEN 1071 #479

Általános információk

NévRUSALCA PATISERIE SRL
CUI220197
CégjegyzékszámJ1991002516121
CímP-ta REPUBLICII, 37, Municipiul Turda, Cluj
Fő CAEN-kód1071
Bejegyzés dátuma19/08/1991
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Turda
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
RUSSU ADOLFINAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,43 M RON

vs 4,31 M RON

≈ 879 E €

Profit net (2025)

126 E RON

vs 224 E RON

≈ 25 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,08 M RON

vs 2,19 M RON

≈ 214 E €

Angajați (2025)

32
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 426 188
≈ 879 E €
125 716
≈ 25 E €
32
2024
4 313 458
≈ 867 E €
223 699
≈ 45 E €
31
2023
4 152 672
≈ 840 E €
515 313
≈ 104 E €
31
2022
4 199 918
≈ 852 E €
921 126
≈ 187 E €
29
2021
3 299 220
≈ 671 E €
414 595
≈ 84,3 E €
29
2020
2 686 101
≈ 555 E €
141 798
≈ 29,3 E €
29
2019
4 012 984
≈ 846 E €
533 336
≈ 112 E €
38
2018
3 658 965
≈ 786 E €
640 883
≈ 138 E €
37
2017
3 173 868
≈ 695 E €
336 900
≈ 73,8 E €
37
2016
2 601 067
≈ 579 E €
193 770
≈ 43,1 E €
33
2015
1 599 364
≈ 360 E €
58 384
≈ 13,1 E €
32
2014
1 371 308
≈ 309 E €
147 377
≈ 33,2 E €
18
2013
1 323 188
≈ 299 E €
108 433
≈ 24,5 E €
20
2012
1 425 098
≈ 320 E €
28 899
≈ 6,49 E €
24

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

2,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

11,7%

Likviditási mutató

0,56

Eszközforgási sebesség

1,98

Árbevétel / alkalmazott

138 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RUSALCA PATISERIE SRL după CUI?

Cauți CUI 220197. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RUSALCA PATISERIE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RUSALCA PATISERIE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RUSALCA PATISERIE SRL, CUI 220197, nr. Reg. Com. J1991002516121, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RUSALCA PATISERIE SRL în 2025?

RUSALCA PATISERIE SRL (CUI 220197) a avut o marjă de profit net de 2,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).