Vissza a kereséshez

POD CONS SRL

AktívÁFA-regisztrált

POD CONS SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în sat Bârsești, comuna Mihăești, județul Vâlcea. Activitatea principală este codul CAEN 7111, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 923.540 lei și un profit net de 470.217 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 22012600 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vâlcea #3193CAEN 7111 #1521

Általános információk

NévPOD CONS SRL
CUI22012600
CégjegyzékszámJ2007000610381
Címcomuna Mihaesti, 230, Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea
Fő CAEN-kód7111
Bejegyzés dátuma26/06/2007
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

391 E RON

vs 924 E RON

≈ 77,6 E €

Profit net (2025)

106 E RON

vs 470 E RON

≈ 21 E €

Capitaluri proprii (2025)

112 E RON

vs 474 E RON

≈ 22,3 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
391 140
≈ 77,6 E €
105 948
≈ 21 E €
2
2024
923 540
≈ 186 E €
470 217
≈ 94,5 E €
2
2023
713 006
≈ 144 E €
336 937
≈ 68,1 E €
2
2022
740 078
≈ 150 E €
367 313
≈ 74,5 E €
2
2021
555 733
≈ 113 E €
302 651
≈ 61,5 E €
2
2020
540 379
≈ 112 E €
291 983
≈ 60,4 E €
2
2019
337 937
≈ 71,2 E €
78 028
≈ 16,4 E €
2
2018
441 705
≈ 94,9 E €
164 795
≈ 35,4 E €
3
2017
390 795
≈ 85,5 E €
143 794
≈ 31,5 E €
3
2016
449 370
≈ 100 E €
259 698
≈ 57,8 E €
4
2015
217 606
≈ 49 E €
103 578
≈ 23,3 E €
3
2014
117 115
≈ 26,3 E €
-93 147
≈ -21 E €
3
2013
208 806
≈ 47,3 E €
-16 958
≈ -3,84 E €
4
2012
206 258
≈ 46,3 E €
3797
≈ 852 €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

27,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

94,2%

Likviditási mutató

2,14

Eszközforgási sebesség

2

Árbevétel / alkalmazott

196 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2016-11-01—
2007-06-292013-04-16Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma POD CONS SRL după CUI?

Cauți CUI 22012600. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POD CONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POD CONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea POD CONS SRL, CUI 22012600, nr. Reg. Com. J2007000610381, sediu Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POD CONS SRL în 2025?

POD CONS SRL (CUI 22012600) a avut o marjă de profit net de 27,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).