Vissza a kereséshez

UNGUREANU GRUP SRL

AktívÁFA-regisztrált

CUI: 21917775 · Pénzügyi egészség

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Neamț #2725CAEN 1814 #20

Általános információk

NévUNGUREANU GRUP SRL
CUI21917775
CégjegyzékszámJ2007000799277
CímROMANULUI, 319, Sat Girov, Comuna Girov, Neamţ
Fő CAEN-kód1814
Engedélyezett CAEN-kódok18148210829291119112
Bejegyzés dátuma13/06/2007
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
UNGUREANU ANAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

770 E RON

vs 830 E RON

≈ 153 E €

Profit net (2025)

265 E RON

vs 412 E RON

≈ 52,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

267 E RON

vs 415 E RON

≈ 52,9 E €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
769 818
≈ 153 E €
265 238
≈ 52,6 E €
6
2024
830 456
≈ 167 E €
412 329
≈ 82,9 E €
6
2023
501 486
≈ 101 E €
152 816
≈ 30,9 E €
6
2022
713 758
≈ 145 E €
383 292
≈ 77,7 E €
7
2021
450 430
≈ 91,5 E €
144 088
≈ 29,3 E €
7
2020
421 083
≈ 87,1 E €
136 937
≈ 28,3 E €
7
2019
427 549
≈ 90,1 E €
180 937
≈ 38,1 E €
5
2018
268 589
≈ 57,7 E €
90 435
≈ 19,4 E €
5
2017
294 104
≈ 64,4 E €
148 736
≈ 32,6 E €
4
2016
214 771
≈ 47,8 E €
64 753
≈ 14,4 E €
4
2015
185 421
≈ 41,7 E €
40 652
≈ 9,15 E €
3
2014
115 073
≈ 25,9 E €
-68 904
≈ -15,5 E €
4
2013
54 260
≈ 12,3 E €
-213 882
≈ -48,4 E €
7
2012
2 094 700
≈ 470 E €
803 570
≈ 180 E €
17

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

34,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,4%

Likviditási mutató

2,4

Eszközforgási sebesség

1,94

Árbevétel / alkalmazott

128 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2020-01-01—
2017-12-012019-01-10Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2008-01-012014-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNGUREANU GRUP SRL după CUI?

Cauți CUI 21917775. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNGUREANU GRUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNGUREANU GRUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UNGUREANU GRUP SRL, CUI 21917775, nr. Reg. Com. J2007000799277, sediu Sat Girov, Comuna Girov, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNGUREANU GRUP SRL în 2025?

UNGUREANU GRUP SRL (CUI 21917775) a avut o marjă de profit net de 34,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).