Vissza a kereséshez

RC & S PROIECT SRL

AktívÁFA-regisztrált

RC & S PROIECT SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Viișoara, comuna Alexandru cel Bun, județul Neamț. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 532.535 lei și un profit net de 286.248 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 21510380 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Neamț #3327CAEN 7112 #4187

Általános információk

NévRC & S PROIECT SRL
CUI21510380
CégjegyzékszámJ2007000508275
CímALBĂSTRELELOR, 1, Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ
Fő CAEN-kód7112
Engedélyezett CAEN-kódok410042994341711171127499
Bejegyzés dátuma03/04/2007
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

533 E RON

vs 450 E RON

≈ 106 E €

Profit net (2025)

286 E RON

vs 180 E RON

≈ 56,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

287 E RON

vs 180 E RON

≈ 56,9 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
532 535
≈ 106 E €
286 248
≈ 56,8 E €
1
2024
449 705
≈ 90,4 E €
180 087
≈ 36,2 E €
1
2023
408 080
≈ 82,5 E €
133 322
≈ 27 E €
1
2022
238 305
≈ 48,3 E €
48 631
≈ 9,86 E €
1
2021
185 836
≈ 37,8 E €
109 756
≈ 22,3 E €
1
2020
113 454
≈ 23,5 E €
-45 576
≈ -9,42 E €
1
2019
349 511
≈ 73,7 E €
217 409
≈ 45,8 E €
1
2018
252 427
≈ 54,2 E €
34 802
≈ 7,48 E €
1
2017
160 443
≈ 35,1 E €
1346
≈ 295 €
1
2016
165 072
≈ 36,8 E €
22 329
≈ 4,97 E €
0
2015
195 835
≈ 44,1 E €
65 280
≈ 14,7 E €
0
2014
133 475
≈ 30 E €
46 640
≈ 10,5 E €
0
2013
93 873
≈ 21,2 E €
-5969
≈ -1,35 E €
0
2012
277 876
≈ 62,4 E €
122 505
≈ 27,5 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

53,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,45

Eszközforgási sebesség

1,05

Árbevétel / alkalmazott

533 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2007-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RC & S PROIECT SRL după CUI?

Cauți CUI 21510380. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RC & S PROIECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RC & S PROIECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RC & S PROIECT SRL, CUI 21510380, nr. Reg. Com. J2007000508275, sediu Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RC & S PROIECT SRL în 2025?

RC & S PROIECT SRL (CUI 21510380) a avut o marjă de profit net de 53,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).