Vissza a kereséshez

OCOALE CĂLINEASA SRL

AktívÁFA-regisztrált

OCOALE CĂLINEASA SRL este o firmă înființată în anul 2007 cu sediul în satul Ocoale, comuna Gârda de Sus, județul Alba. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 3.064.707 lei și un profit net de 1.664.543 lei cu 9 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 21131440 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Alba #978CAEN 1611 #147

Általános információk

NévOCOALE CĂLINEASA SRL
CUI21131440
CégjegyzékszámJ2007000229017
Cím258 A, Sat Ocoale, Comuna Gârda de Sus, Alba
Fő CAEN-kód1611
Bejegyzés dátuma19/02/2007
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
NEGREA MARINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,06 M RON

vs 721 E RON

≈ 608 E €

Profit net (2025)

1,66 M RON

vs 133 E RON

≈ 330 E €

Capitaluri proprii (2025)

3,88 M RON

vs 2,21 M RON

≈ 770 E €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 064 707
≈ 608 E €
1 664 543
≈ 330 E €
9
2024
720 887
≈ 145 E €
132 504
≈ 26,6 E €
8
2023
912 078
≈ 184 E €
259 610
≈ 52,5 E €
6
2022
1 046 251
≈ 212 E €
370 121
≈ 75,1 E €
10
2021
1 210 934
≈ 246 E €
180 949
≈ 36,8 E €
13
2020
796 208
≈ 165 E €
211 370
≈ 43,7 E €
9
2019
688 664
≈ 145 E €
198 774
≈ 41,9 E €
7
2018
658 606
≈ 142 E €
139 718
≈ 30 E €
5
2017
464 299
≈ 102 E €
67 369
≈ 14,7 E €
—
2016
653 902
≈ 146 E €
248 646
≈ 55,4 E €
3
2015
437 840
≈ 98,5 E €
144 758
≈ 32,6 E €
3
2014
404 600
≈ 91 E €
206 561
≈ 46,5 E €
3
2013
152 508
≈ 34,5 E €
49 873
≈ 11,3 E €
5
2012
109 190
≈ 24,5 E €
152
≈ 34,1 €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

54,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

42,9%

Likviditási mutató

42,13

Eszközforgási sebesség

0,77

Árbevétel / alkalmazott

341 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2014-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OCOALE CĂLINEASA SRL după CUI?

Cauți CUI 21131440. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OCOALE CĂLINEASA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OCOALE CĂLINEASA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OCOALE CĂLINEASA SRL, CUI 21131440, nr. Reg. Com. J2007000229017, sediu Sat Ocoale, Comuna Gârda de Sus, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OCOALE CĂLINEASA SRL în 2025?

OCOALE CĂLINEASA SRL (CUI 21131440) a avut o marjă de profit net de 54,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).