G & S ACCOUNTING SRL
G & S ACCOUNTING SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codificată prin CAEN 6920 și înregistrează o cifră de afaceri de 114.300 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 20687627 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Timiș #22044CAEN 6920 #9276
Általános adatok
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Ügyvezetők és képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
114 E RON
≈ 22,7 E €
Profit net (2025)
-11,2 E RON
≈ -2,22 E €
Capitaluri proprii (2025)
62,3 E RON
≈ 12,4 E €
Angajați (2025)
2025
114 E RON
| 2012 | 175 E RON | Profit net: 21,3 E RON |
|---|---|---|
| 2013 | 130 E RON | Profit net: -32,9 E RON |
| 2014 | 128 E RON | Profit net: -13,2 E RON |
| 2015 | 199 E RON | Profit net: 32,1 E RON |
| 2016 | 107 E RON | Profit net: 31 E RON |
| 2017 | 153 E RON | Profit net: 59 E RON |
| 2018 | 116 E RON | Profit net: 35,6 E RON |
| 2019 | 87,2 E RON | Profit net: 3 E RON |
| 2020 | 120 E RON | Profit net: 56 E RON |
| 2021 | 121 E RON | Profit net: 41,8 E RON |
| 2022 | 126 E RON | Profit net: -17,7 E RON |
| 2023 | 155 E RON | Profit net: 28,2 E RON |
| 2024 | 139 E RON | Profit net: 32,9 E RON |
| 2025 | 114 E RON | Profit net: -11,2 E RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 114 300 ≈ 22,7 E € | -11 191 ≈ -2,22 E € | 1 |
| 2024 | 139 418 ≈ 28 E € | 32 893 ≈ 6,61 E € | 1 |
| 2023 | 154 689 ≈ 31,3 E € | 28 157 ≈ 5,69 E € | 1 |
| 2022 | 125 779 ≈ 25,5 E € | -17 650 ≈ -3,58 E € | 2 |
| 2021 | 120 713 ≈ 24,5 E € | 41 768 ≈ 8,49 E € | 1 |
| 2020 | 120 455 ≈ 24,9 E € | 56 024 ≈ 11,6 E € | 1 |
| 2019 | 87 212 ≈ 18,4 E € | 2996 ≈ 631 € | 2 |
| 2018 | 116 288 ≈ 25 E € | 35 642 ≈ 7,66 E € | 3 |
| 2017 | 152 688 ≈ 33,4 E € | 59 009 ≈ 12,9 E € | 3 |
| 2016 | 106 698 ≈ 23,8 E € | 30 963 ≈ 6,89 E € | 2 |
| 2015 | 199 116 ≈ 44,8 E € | 32 085 ≈ 7,22 E € | 3 |
| 2014 | 127 733 ≈ 28,7 E € | -13 190 ≈ -2,97 E € | 3 |
| 2013 | 130 300 ≈ 29,5 E € | -32 905 ≈ -7,45 E € | 4 |
| 2012 | 174 864 ≈ 39,2 E € | 21 250 ≈ 4,77 E € | 4 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
-9,8%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
-18%
Likviditási mutató
1,3
Eszközforgási sebesség
1,39
Árbevétel / alkalmazott
114 E RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- ARKOUNT SERVICES S.R.L.
Közös ügyvezető: GOLUMBA OFELIA
- CONTA R & R SRL
Közös ügyvezető: LICĂ RĂZVAN
- DERMATINA SA
Közös ügyvezető: GOLUMBA OFELIA
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2008-08-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma G & S ACCOUNTING SRL după CUI?
Cauți CUI 20687627. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru G & S ACCOUNTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru G & S ACCOUNTING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea G & S ACCOUNTING SRL, CUI 20687627, nr. Reg. Com. J35/237/2007, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are G & S ACCOUNTING SRL în 2025?
G & S ACCOUNTING SRL (CUI 20687627) a avut o marjă de profit net de -9,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).