CONTEX MARK SRL
CONTEX MARK SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 275.130 lei cu un profit net de 42.603 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 20281628 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Hunedoara #4357CAEN 6920 #5272
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
Nem ÁFA-alany
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
275 E RON
≈ 54,6 E €
Profit net (2025)
42,6 E RON
≈ 8,46 E €
Capitaluri proprii (2025)
335 E RON
≈ 66,5 E €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 275 130 ≈ 54,6 E € | 42 603 ≈ 8,46 E € | 1 |
| 2024 | 262 260 ≈ 52,7 E € | 10 322 ≈ 2,07 E € | 1 |
| 2023 | 264 010 ≈ 53,4 E € | 77 657 ≈ 15,7 E € | 1 |
| 2022 | 249 390 ≈ 50,6 E € | 92 713 ≈ 18,8 E € | 1 |
| 2021 | 201 960 ≈ 41 E € | 61 437 ≈ 12,5 E € | 1 |
| 2020 | 180 810 ≈ 37,4 E € | 62 227 ≈ 12,9 E € | 1 |
| 2019 | 171 230 ≈ 36,1 E € | 73 959 ≈ 15,6 E € | 1 |
| 2018 | 186 910 ≈ 40,2 E € | 103 756 ≈ 22,3 E € | 1 |
| 2017 | 188 810 ≈ 41,3 E € | 136 409 ≈ 29,9 E € | 1 |
| 2016 | 111 390 ≈ 24,8 E € | 70 474 ≈ 15,7 E € | 1 |
| 2015 | 94 090 ≈ 21,2 E € | 63 962 ≈ 14,4 E € | 1 |
| 2014 | 101 600 ≈ 22,9 E € | 47 751 ≈ 10,7 E € | 1 |
| 2013 | 77 130 ≈ 17,5 E € | 30 273 ≈ 6,85 E € | 1 |
| 2012 | 92 300 ≈ 20,7 E € | 57 109 ≈ 12,8 E € | 1 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
15,5%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
12,7%
Likviditási mutató
0,2
Eszközforgási sebesség
0,56
Árbevétel / alkalmazott
275 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- AVA SUMMER SEASON S.R.L.
Közös ügyvezető: LĂSCONI ADELA-LELICA
- ALPICARPAT INTERIM BAT S.R.L.
Közös ügyvezető: LĂSCONI ADELA-LELICA
- CONTMARK CONSULTING SRL
Közös ügyvezető: LĂSCONI ADELA-LELICA
- VIS DECORAŢIUNI S.R.L.
Közös ügyvezető: LĂSCONI ADELA-LELICA
Întrebări frecvente
Cum verific firma CONTEX MARK SRL după CUI?
Cauți CUI 20281628. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTEX MARK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CONTEX MARK SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CONTEX MARK SRL, CUI 20281628, nr. Reg. Com. J20/1900/2006, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CONTEX MARK SRL în 2025?
CONTEX MARK SRL (CUI 20281628) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).