TERMOFICARE NAPOCA S.A.
Termoficare Napoca S.A. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 106.142.045 lei și un profit net de 6.914.661 lei cu 113 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 201330 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Cluj #181CAEN 3530 #8
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
106 M RON
≈ 21,1 M €
Profit net (2025)
6,91 M RON
≈ 1,37 M €
Capitaluri proprii (2025)
25,2 M RON
≈ 5 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 106 142 045 ≈ 21,1 M € | 6 914 661 ≈ 1,37 M € | 113 |
| 2024 | 101 248 885 ≈ 20,4 M € | 4 797 109 ≈ 964 E € | 115 |
| 2023 | 111 070 841 ≈ 22,5 M € | 4 336 293 ≈ 877 E € | 109 |
| 2022 | 95 385 579 ≈ 19,3 M € | 694 913 ≈ 141 E € | 87 |
| 2021 | 77 140 570 ≈ 15,7 M € | 173 205 ≈ 35,2 E € | 81 |
| 2020 | 64 562 365 ≈ 13,3 M € | 1 505 417 ≈ 311 E € | 90 |
| 2019 | 63 761 449 ≈ 13,4 M € | 625 192 ≈ 132 E € | 87 |
| 2018 | 62 305 365 ≈ 13,4 M € | -7 301 542 ≈ -1,57 M € | 82 |
| 2017 | 70 366 264 ≈ 15,4 M € | 10 337 ≈ 2,26 E € | 85 |
| 2016 | 74 154 045 ≈ 16,5 M € | 1 264 764 ≈ 282 E € | 91 |
| 2015 | 72 636 764 ≈ 16,3 M € | 1 067 752 ≈ 240 E € | 96 |
| 2014 | 59 529 218 ≈ 13,4 M € | -1 229 479 ≈ -277 E € | 97 |
| 2013 | 65 589 734 ≈ 14,8 M € | 246 822 ≈ 55,9 E € | 122 |
| 2012 | 74 604 650 ≈ 16,7 M € | 2 024 008 ≈ 454 E € | 127 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
6,5%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
27,5%
Likviditási mutató
0,82
Eszközforgási sebesség
1,61
Árbevétel / alkalmazott
939 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- BIOSANO CLINIC SRL
Közös ügyvezető: MARINA OTILIA MARIOARA
- BIOSANO PLUS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Közös ügyvezető: MARINA OTILIA MARIOARA
- DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A.
Közös ügyvezető: MARINA OTILIA MARIOARA
- FLAMARIS IMPEX SRL
Közös ügyvezető: MARINA OTILIA MARIOARA
- ASEBIS SRL
Közös ügyvezető: ALBU CĂLIN-MIRCEA
- BANANA GASTRO SRL
Közös ügyvezető: ALBU CĂLIN-MIRCEA
- BLACK HILL SRL
Közös ügyvezető: ALBU CĂLIN-MIRCEA
- CRISBLUE SRL
Közös ügyvezető: ALBU CĂLIN-MIRCEA
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma TERMOFICARE NAPOCA S.A. după CUI?
Cauți CUI 201330. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TERMOFICARE NAPOCA S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TERMOFICARE NAPOCA S.A.?
Datele de facturare sunt denumirea TERMOFICARE NAPOCA S.A., CUI 201330, nr. Reg. Com. J1991000338121, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TERMOFICARE NAPOCA S.A. în 2025?
TERMOFICARE NAPOCA S.A. (CUI 201330) a avut o marjă de profit net de 6,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).