Vissza a kereséshez

PORCELAIN MANUFACTURES SRL

AktívÁFA-regisztrált

PORCELAIN MANUFACTURES SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.862.332 lei și un profit net de 514.841 lei cu 6 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 201128 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Cluj #5276CAEN 2341 #14

Általános információk

NévPORCELAIN MANUFACTURES SRL
CUI201128
CégjegyzékszámJ12/241/1991
CímB-dul MUNCII, 25A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Fő CAEN-kód2341
Bejegyzés dátuma15/03/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MOGA VOICAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,86 M RON

vs 1,44 M RON

≈ 370 E €

Profit net (2025)

515 E RON

vs 415 E RON

≈ 102 E €

Capitaluri proprii (2025)

2,97 M RON

vs 2,89 M RON

≈ 590 E €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 862 332
≈ 370 E €
514 841
≈ 102 E €
6
2024
1 438 271
≈ 289 E €
414 721
≈ 83,4 E €
5
2023
1 602 532
≈ 324 E €
504 280
≈ 102 E €
6
2022
1 895 702
≈ 384 E €
739 382
≈ 150 E €
6
2021
1 666 407
≈ 339 E €
578 592
≈ 118 E €
4
2020
1 437 198
≈ 297 E €
469 016
≈ 97 E €
4
2019
1 426 952
≈ 301 E €
354 656
≈ 74,7 E €
4
2018
1 467 650
≈ 315 E €
414 029
≈ 89 E €
5
2017
1 579 009
≈ 346 E €
404 261
≈ 88,5 E €
5
2016
1 321 763
≈ 294 E €
187 839
≈ 41,8 E €
7
2015
1 159 731
≈ 261 E €
184 821
≈ 41,6 E €
8
2014
1 173 116
≈ 264 E €
102 332
≈ 23 E €
22
2013
1 354 841
≈ 307 E €
153 739
≈ 34,8 E €
26
2012
1 594 352
≈ 358 E €
-140 729
≈ -31,6 E €
19

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

27,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

17,3%

Likviditási mutató

3,61

Eszközforgási sebesség

0,53

Árbevétel / alkalmazott

310 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PORCELAIN MANUFACTURES SRL după CUI?

Cauți CUI 201128. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PORCELAIN MANUFACTURES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PORCELAIN MANUFACTURES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PORCELAIN MANUFACTURES SRL, CUI 201128, nr. Reg. Com. J12/241/1991, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PORCELAIN MANUFACTURES SRL în 2025?

PORCELAIN MANUFACTURES SRL (CUI 201128) a avut o marjă de profit net de 27,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).