Vissza a kereséshez

ACI CLUJ SA

AktívÁFA-regisztrált

ACI CLUJ SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 254.737.920 lei și un profit net de 10.174.896 lei cu 283 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 200513 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Cluj #122CAEN 4100 #51

Általános információk

NévACI CLUJ SA
CUI200513
CégjegyzékszámJ1991000200129
CímCalea DOROBANTILOR, 70, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma08/03/1991
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
AŞCHILEAN IOANadministrator
ASAT CONSULTING SRLadministrator
AŞCHILEAN DORINadministrator
STÂNEAN ALEXANDRUadministrator
IRICIUC IULIAN CRISTIANreprezentant al persoanei juridice

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

146 M RON

vs 255 M RON

≈ 28,9 M €

Profit net (2025)

-21,1 M RON

vs 10,2 M RON

≈ -4,18 M €

Capitaluri proprii (2025)

74,6 M RON

vs 126 M RON

≈ 14,8 M €

Angajați (2025)

240
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
145 556 170
≈ 28,9 M €
-21 081 327
≈ -4,18 M €
240
2024
254 737 920
≈ 51,2 M €
10 174 896
≈ 2,05 M €
283
2023
306 483 534
≈ 62 M €
28 711 588
≈ 5,8 M €
288
2022
222 553 013
≈ 45,1 M €
8 590 274
≈ 1,74 M €
273
2021
112 569 369
≈ 22,9 M €
757 139
≈ 154 E €
260
2020
213 981 047
≈ 44,2 M €
8 250 177
≈ 1,71 M €
273
2019
224 032 863
≈ 47,2 M €
17 700 791
≈ 3,73 M €
271
2018
79 603 576
≈ 17,1 M €
-8 590 509
≈ -1,85 M €
281
2017
156 774 167
≈ 34,3 M €
1 162 459
≈ 254 E €
351
2016
150 269 493
≈ 33,5 M €
3 396 175
≈ 756 E €
365
2015
113 925 425
≈ 25,6 M €
2 000 786
≈ 450 E €
343
2014
110 781 024
≈ 24,9 M €
2 085 417
≈ 469 E €
379
2013
93 298 899
≈ 21,1 M €
1 064 571
≈ 241 E €
379
2012
93 801 598
≈ 21,1 M €
4 316 240
≈ 969 E €
433

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-14,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-28,3%

Likviditási mutató

1,04

Eszközforgási sebesség

0,98

Árbevétel / alkalmazott

606 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACI CLUJ SA după CUI?

Cauți CUI 200513. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACI CLUJ SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACI CLUJ SA?

Datele de facturare sunt denumirea ACI CLUJ SA, CUI 200513, nr. Reg. Com. J1991000200129, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACI CLUJ SA în 2025?

ACI CLUJ SA (CUI 200513) a avut o marjă de profit net de -14,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).