Vissza a kereséshez

ALIMENTARA SA

AktívÁFA-regisztrált

ALIMENTARA SA este o firmă înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.671.335 lei și profitul net a fost de 537.452 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 199192 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Cluj #2655CAEN 6820 #724

Általános információk

NévALIMENTARA SA
CUI199192
CégjegyzékszámJ1991000009126
CímStr. MOISE NICOARA, 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma11/01/1991
AdóhatóságDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
NĂSTASE ILIEadministrator
POPA GHEORGHEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,67 M RON

vs 4,92 M RON

≈ 927 E €

Profit net (2025)

537 E RON

vs 1,71 M RON

≈ 107 E €

Capitaluri proprii (2025)

42,5 M RON

vs 42 M RON

≈ 8,44 M €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 671 335
≈ 927 E €
537 452
≈ 107 E €
2
2024
4 915 270
≈ 988 E €
1 711 769
≈ 344 E €
2
2023
3 645 867
≈ 737 E €
1 378 125
≈ 279 E €
2
2022
3 915 384
≈ 794 E €
3 137 053
≈ 636 E €
2
2021
4 371 470
≈ 888 E €
2 779 937
≈ 565 E €
1
2020
3 304 325
≈ 683 E €
2 294 729
≈ 474 E €
1
2019
3 400 378
≈ 717 E €
2 329 865
≈ 491 E €
2
2018
4 041 922
≈ 869 E €
2 845 819
≈ 612 E €
2
2017
2 478 297
≈ 543 E €
1 130 422
≈ 247 E €
2
2016
1 933 120
≈ 430 E €
880 309
≈ 196 E €
1
2015
2 306 244
≈ 519 E €
1 354 493
≈ 305 E €
1
2014
2 167 202
≈ 488 E €
1 273 671
≈ 287 E €
1
2013
2 181 940
≈ 494 E €
1 137 114
≈ 257 E €
2
2012
2 107 927
≈ 473 E €
1 048 512
≈ 235 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

11,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

1,3%

Likviditási mutató

0,45

Eszközforgási sebesség

0,09

Árbevétel / alkalmazott

2,34 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALIMENTARA SA după CUI?

Cauți CUI 199192. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALIMENTARA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALIMENTARA SA?

Datele de facturare sunt denumirea ALIMENTARA SA, CUI 199192, nr. Reg. Com. J1991000009126, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALIMENTARA SA în 2025?

ALIMENTARA SA (CUI 199192) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).