Vissza a kereséshez

NAPOMAR SA

AktívÁFA-regisztrált

NAPOMAR SA este o societate cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca înființată în anul 1991. Compania are cifra de afaceri de 3.208.479 lei și un profit net de 687.106 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 199176 · Pénzügyi egészség

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Cluj #3508CAEN 6820 #998

Általános információk

NévNAPOMAR SA
CUI199176
CégjegyzékszámJ1991000005122
CímB-dul MUNCII, 14, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok4662466446824687521168207020
Bejegyzés dátuma11/01/1991
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CÂNDEA CĂLINadministrator
CÎMPEAN GLIGORadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,21 M RON

vs 3,19 M RON

≈ 637 E €

Profit net (2025)

687 E RON

vs 778 E RON

≈ 136 E €

Capitaluri proprii (2025)

27,8 M RON

vs 22,9 M RON

≈ 5,52 M €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 208 479
≈ 637 E €
687 106
≈ 136 E €
8
2024
3 185 251
≈ 640 E €
778 255
≈ 156 E €
8
2023
2 480 759
≈ 502 E €
815 469
≈ 165 E €
18
2022
10 006 945
≈ 2,03 M €
1 414 465
≈ 287 E €
64
2021
24 302 995
≈ 4,94 M €
-1 989 202
≈ -404 E €
168
2020
22 193 176
≈ 4,59 M €
-2 409 807
≈ -498 E €
181
2019
31 062 841
≈ 6,55 M €
-3 293 744
≈ -694 E €
243
2018
31 952 446
≈ 6,87 M €
284 778
≈ 61,2 E €
237
2017
26 921 787
≈ 5,89 M €
-3 324 062
≈ -728 E €
252
2016
26 766 088
≈ 5,96 M €
-3 362 977
≈ -749 E €
310
2015
28 634 152
≈ 6,44 M €
-1 825 148
≈ -411 E €
309
2014
29 698 369
≈ 6,68 M €
-1 396 782
≈ -314 E €
322
2013
27 497 528
≈ 6,22 M €
859 594
≈ 195 E €
338
2012
26 847 284
≈ 6,02 M €
1 471 727
≈ 330 E €
318

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

21,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

2,5%

Likviditási mutató

3,29

Eszközforgási sebesség

0,11

Árbevétel / alkalmazott

401 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NAPOMAR SA după CUI?

Cauți CUI 199176. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NAPOMAR SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NAPOMAR SA?

Datele de facturare sunt denumirea NAPOMAR SA, CUI 199176, nr. Reg. Com. J1991000005122, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NAPOMAR SA în 2025?

NAPOMAR SA (CUI 199176) a avut o marjă de profit net de 21,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).