ASTAR SA
ASTAR SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. Activitatea principală este fabricarea produselor farmaceutice de bază conform codului CAEN 2110.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 199052 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Cluj #27650CAEN 2110 #21
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
127 E RON
≈ 25,1 E €
Profit net (2025)
12,3 E RON
≈ 2,44 E €
Capitaluri proprii (2025)
939 E RON
≈ 186 E €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 126 529 ≈ 25,1 E € | 12 298 ≈ 2,44 E € | 1 |
| 2024 | 148 520 ≈ 29,9 E € | -8283 ≈ -1,67 E € | 1 |
| 2023 | 166 064 ≈ 33,6 E € | -21 296 ≈ -4,31 E € | 1 |
| 2022 | 147 379 ≈ 29,9 E € | -127 192 ≈ -25,8 E € | 1 |
| 2021 | 131 783 ≈ 26,8 E € | -36 872 ≈ -7,49 E € | 1 |
| 2020 | 132 545 ≈ 27,4 E € | -36 420 ≈ -7,53 E € | 1 |
| 2019 | 145 441 ≈ 30,7 E € | 3977 ≈ 838 € | 1 |
| 2018 | 156 234 ≈ 33,6 E € | 17 419 ≈ 3,74 E € | 1 |
| 2017 | 122 244 ≈ 26,8 E € | -69 512 ≈ -15,2 E € | 3 |
| 2016 | 123 144 ≈ 27,4 E € | -34 070 ≈ -7,59 E € | 1 |
| 2015 | 69 398 ≈ 15,6 E € | -30 718 ≈ -6,91 E € | 0 |
| 2014 | 38 786 ≈ 8,73 E € | 1967 ≈ 443 € | 0 |
| 2013 | 54 816 ≈ 12,4 E € | 919 ≈ 208 € | 1 |
| 2012 | 25 307 ≈ 5,68 E € | -17 070 ≈ -3,83 E € | 1 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
9,7%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
1,3%
Likviditási mutató
12,14
Eszközforgási sebesség
0,13
Árbevétel / alkalmazott
127 E RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- ASIST CONSULT SRL
Közös ügyvezető: TUDORACHE RAREŞ
- CASA EDITORIALĂ PONTE SRL
Közös ügyvezető: TUDORACHE RAREŞ
- COTROCENI PUMAC DEVELOPMENT SRL
Közös ügyvezető: TUDORACHE RAREŞ
- DMC MANAGEMENT & CONSULTING SRL
Közös ügyvezető: TUDORACHE RAREŞ
- DOMENIUL FLORESTI SRL
Közös ügyvezető: TUDORACHE RAREŞ
- ENA FARM OFICINALIS SRL
Közös ügyvezető: TUDORACHE RAREŞ
- FARMACIA UNO SRL
Közös ügyvezető: TUDORACHE RAREŞ
- FLOMECANOSERV SRL
Közös ügyvezető: TUDORACHE RAREŞ
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ASTAR SA după CUI?
Cauți CUI 199052. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASTAR SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ASTAR SA?
Datele de facturare sunt denumirea ASTAR SA, CUI 199052, nr. Reg. Com. J1991000060123, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ASTAR SA în 2025?
ASTAR SA (CUI 199052) a avut o marjă de profit net de 9,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).