Vissza a kereséshez

EYE MALL S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

EYE MALL S.R.L. este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 642.946.518 lei și profitul net a fost de 22.245.609 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 19133962 · Pénzügyi egészség

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Románia #426București #197CAEN 3512 #2

Általános adatok

NévEYE MALL S.R.L.
CUI19133962
CégjegyzékszámJ2013003181407
CímFLOREASCA, 246C, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Fő CAEN-kód3512
Bejegyzés dátuma12/03/2013
AdóhatóságDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Ügyvezetők és képviselők

Forrás: ONRC
MIHAI GEORGEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

643 M RON

vs 628 M RON

≈ 128 M €

Profit net (2025)

22,2 M RON

vs 20,5 M RON

≈ 4,42 M €

Capitaluri proprii (2025)

92,4 M RON

vs 70,2 M RON

≈ 18,3 M €

Angajați (2025)

4

2025

643 M RON

+2%față de 2024Profit net22,2 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012117 E RONProfit net: 193 E RON
201315,7 M RONProfit net: 5,4 M RON
201417,4 M RONProfit net: 1,32 M RON
201519,7 M RONProfit net: 1,82 M RON
201623,2 M RONProfit net: 5,53 M RON
201711,6 M RONProfit net: -11,5 M RON
20189,48 M RONProfit net: 73,9 E RON
20197,02 M RONProfit net: -5,59 M RON
20207,64 M RONProfit net: 2,59 M RON
202110,9 M RONProfit net: 12,3 M RON
2022670 M RONProfit net: 54,8 M RON
2023890 M RONProfit net: 31,5 M RON
2024628 M RONProfit net: 20,5 M RON
2025643 M RONProfit net: 22,2 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
642 946 518
≈ 128 M €
22 245 609
≈ 4,42 M €
4
2024
628 439 827
≈ 126 M €
20 491 824
≈ 4,12 M €
4
2023
890 385 018
≈ 180 M €
31 468 833
≈ 6,36 M €
4
2022
669 931 025
≈ 136 M €
54 766 696
≈ 11,1 M €
3
2021
10 874 851
≈ 2,21 M €
12 290 985
≈ 2,5 M €
2
2020
7 643 134
≈ 1,58 M €
2 585 575
≈ 535 E €
2
2019
7 020 848
≈ 1,48 M €
-5 589 013
≈ -1,18 M €
2
2018
9 481 099
≈ 2,04 M €
73 918
≈ 15,9 E €
2
2017
11 595 371
≈ 2,54 M €
-11 524 016
≈ -2,52 M €
2
2016
23 228 908
≈ 5,17 M €
5 528 835
≈ 1,23 M €
2
2015
19 662 135
≈ 4,42 M €
1 823 063
≈ 410 E €
2
2014
17 422 102
≈ 3,92 M €
1 322 697
≈ 298 E €
1
2013
15 701 523
≈ 3,55 M €
5 400 098
≈ 1,22 M €
1
2012
117 358
≈ 26,3 E €
192 585
≈ 43,2 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

3,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

24,1%

Likviditási mutató

1,41

Eszközforgási sebesség

2,33

Árbevétel / alkalmazott

161 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2006-10-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EYE MALL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 19133962. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EYE MALL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EYE MALL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EYE MALL S.R.L., CUI 19133962, nr. Reg. Com. J2013003181407, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EYE MALL S.R.L. în 2025?

EYE MALL S.R.L. (CUI 19133962) a avut o marjă de profit net de 3,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).