Helyezés 2023: Brăila #5532CAEN 6209 #1699
Általános adatok
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Ügyvezetők és képviselők
Forrás: ONRCÁFA
Nem ÁFA-alany
ONRC-státusz
Radiată
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2023)
56,8 E RON
≈ 11,5 E €
Profit net (2023)
-38,6 E RON
≈ -7,81 E €
Capitaluri proprii (2023)
56,3 E RON
≈ 11,4 E €
Angajați (2023)
2023
56,8 E RON
| 2012 | 117 E RON | Profit net: -2,87 E RON |
|---|---|---|
| 2013 | 94,9 E RON | Profit net: -16,5 E RON |
| 2014 | 58,2 E RON | Profit net: -85,4 E RON |
| 2015 | 174 E RON | Profit net: -245 E RON |
| 2016 | 2,55 E RON | Profit net: 1,36 E RON |
| 2017 | 10 E RON | Profit net: 7,85 E RON |
| 2018 | 660 E RON | Profit net: 477 E RON |
| 2019 | 155 E RON | Profit net: 1,21 E RON |
| 2020 | 27,6 E RON | Profit net: 195 RON |
| 2021 | 98,6 E RON | Profit net: 664 RON |
| 2022 | 109 E RON | Profit net: 18 E RON |
| 2023 | 56,8 E RON | Profit net: -38,6 E RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 56 760 ≈ 11,5 E € | -38 617 ≈ -7,81 E € | 1 | ||||
| 2022 | 108 896 ≈ 22,1 E € | 18 037 ≈ 3,66 E € | 1 | ||||
| 2021 | 98 615 ≈ 20 E € | 664 ≈ 135 € | 1 | ||||
| 2020 | 27 596 ≈ 5,71 E € | 195 ≈ 40,3 € | 1 | ||||
| 2019 | 155 496 ≈ 32,8 E € | 1207 ≈ 254 € | 0 | ||||
| 2018 | 660 125 ≈ 142 E € | 477 242 ≈ 103 E € | 0 | ||||
| 2017 | 10 000 ≈ 2,19 E € | 7849 ≈ 1,72 E € | — | ||||
| 2016 | 2550 ≈ 568 € | 1364 ≈ 304 € | — | ||||
| 2015 | 173 604 ≈ 39,1 E € | -244 552 ≈ -55 E € | 0 | ||||
| 2014 | 58 165 ≈ 13,1 E € | -85 442 ≈ -19,2 E € | 0 | ||||
| 2013 | 94 933 ≈ 21,5 E € | -16 507 ≈ -3,74 E € | 0 | ||||
| 2012 | 117 000 ≈ 26,3 E € | -2866 ≈ -643 € | 2 | ||||
| 2025 | Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve). | ||||||
| 2024 | Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve). | ||||||
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2023
Nettó profitmarzs
-68%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
-68,5%
Likviditási mutató
83,61
Eszközforgási sebesség
1
Árbevétel / alkalmazott
56,8 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2018-09-01 | 2024-08-01 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GOBLINX MEDIA SRL după CUI?
Cauți CUI 19125226. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GOBLINX MEDIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GOBLINX MEDIA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea GOBLINX MEDIA SRL, CUI 19125226, nr. Reg. Com. J09/837/2006, sediu Municipiul Brăila, Brăila.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GOBLINX MEDIA SRL în 2023?
GOBLINX MEDIA SRL (CUI 19125226) a avut o marjă de profit net de -68% în 2023, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).