Vissza a kereséshez

NOVIREIMS MONTAJ SRL

AktívÁFA-regisztrált

NOVIREIMS MONTAJ SRL este o firmă înființată în anul 2006 cu sediul în satul Hălmăgel, județul Arad. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 724.912 lei și un profit net de 9819 lei cu 9 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 19096856 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Arad #3935CAEN 4339 #119

Általános információk

NévNOVIREIMS MONTAJ SRL
CUI19096856
CégjegyzékszámJ02/1869/2006
Cím1, Sat Hălmăgel, Comuna Hălmăgel, Arad
Fő CAEN-kód4339
Engedélyezett CAEN-kódok433143334334439143996810
Bejegyzés dátuma12/10/2006
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
TONŢA ADRIAN-MARINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

725 E RON

vs 446 E RON

≈ 144 E €

Profit net (2025)

9,82 E RON

vs 47,9 E RON

≈ 1,95 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,12 M RON

vs 1,11 M RON

≈ 223 E €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
724 912
≈ 144 E €
9819
≈ 1,95 E €
9
2024
445 864
≈ 89,6 E €
47 933
≈ 9,64 E €
7
2023
811 927
≈ 164 E €
369 761
≈ 74,8 E €
7
2022
416 010
≈ 84,4 E €
180 116
≈ 36,5 E €
6
2021
143 665
≈ 29,2 E €
15 708
≈ 3,19 E €
4
2020
5050
≈ 1,04 E €
485 023
≈ 100 E €
1
2019
3600
≈ 759 €
-24 896
≈ -5,25 E €
1
2018
0
≈ 0 €
-11 095
≈ -2,38 E €
1
2017
180 500
≈ 39,5 E €
81 101
≈ 17,8 E €
3
2016
130 000
≈ 28,9 E €
70 385
≈ 15,7 E €
2
2015
130 000
≈ 29,2 E €
74 271
≈ 16,7 E €
2
2014
145 000
≈ 32,6 E €
84 748
≈ 19,1 E €
1
2013
150 130
≈ 34 E €
76 176
≈ 17,2 E €
2
2012
145 000
≈ 32,5 E €
80 401
≈ 18 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

1,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

0,9%

Likviditási mutató

0,77

Eszközforgási sebesség

0,33

Árbevétel / alkalmazott

80,5 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2019-03-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NOVIREIMS MONTAJ SRL după CUI?

Cauți CUI 19096856. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NOVIREIMS MONTAJ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NOVIREIMS MONTAJ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NOVIREIMS MONTAJ SRL, CUI 19096856, nr. Reg. Com. J02/1869/2006, sediu Sat Hălmăgel, Comuna Hălmăgel, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NOVIREIMS MONTAJ SRL în 2025?

NOVIREIMS MONTAJ SRL (CUI 19096856) a avut o marjă de profit net de 1,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).