Vissza a kereséshez

MACON SRL

Radiată

CUI: 18991933 · Pénzügyi egészség

Distincții top 109 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

+ 3 alte distincții în alți ani sau pe alte categorii.

Helyezés 2022: Hunedoara #304CAEN 2331 #3

Általános információk

NévMACON SRL
CUI18991933
CégjegyzékszámJ20/889/2007
CímHUNEDOAREI, 1-3, Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód2331
Bejegyzés dátuma20/06/2007
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
S***** L******* D******administrator
H**** A****administrator
L**** D*****administrator
D***** M***** C*******administrator
R******* M******administrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Radiată

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2022)

58 M RON

vs 41,5 M RON

≈ 11,8 M €

Profit net (2022)

14,9 M RON

vs 935 E RON

≈ 3,02 M €

Capitaluri proprii (2022)

93,1 M RON

vs 80,7 M RON

≈ 18,9 M €

Angajați (2022)

68
AnVenituri totaleProfit netAng.
2022
58 000 337
≈ 11,8 M €
14 880 582
≈ 3,02 M €
68
2021
41 549 868
≈ 8,44 M €
935 222
≈ 190 E €
214
2020
37 304 710
≈ 7,71 M €
37 917
≈ 7,84 E €
235
2019
163 555 978
≈ 34,5 M €
29 630 488
≈ 6,24 M €
490
2018
180 253 009
≈ 38,7 M €
11 337 928
≈ 2,44 M €
602
2017
150 197 638
≈ 32,9 M €
12 390 781
≈ 2,71 M €
599
2016
128 865 148
≈ 28,7 M €
-7 514 083
≈ -1,67 M €
593
2015
118 520 863
≈ 26,7 M €
-14 837 625
≈ -3,34 M €
607
2014
111 923 757
≈ 25,2 M €
-18 969 247
≈ -4,27 M €
625
2013
103 499 750
≈ 23,4 M €
-20 241 653
≈ -4,58 M €
614
2012
119 971 390
≈ 26,9 M €
-23 751 549
≈ -5,33 M €
662
2025Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).
2024Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).
2023Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2022

Nettó profitmarzs

191,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

16%

Likviditási mutató

17,09

Eszközforgási sebesség

0,08

Árbevétel / alkalmazott

115 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2006-09-062023-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MACON SRL după CUI?

Cauți CUI 18991933. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MACON SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MACON SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MACON SRL, CUI 18991933, nr. Reg. Com. J20/889/2007, sediu Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MACON SRL în 2022?

MACON SRL (CUI 18991933) a avut o marjă de profit net de 191,1% în 2022, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).