Vissza a kereséshez

SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL

AktívÁFA-regisztrált

SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Comuna Slobozia, Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.332.160 lei și un profit net de 2.316.762 lei cu 13 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 18884511 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Argeș #884CAEN 0111 #671

Általános információk

NévSLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL
CUI18884511
CégjegyzékszámJ2006001261035
CímStr. PITEŞTI, 35, Comuna Slobozia, Argeş
Fő CAEN-kód111
Engedélyezett CAEN-kódok0111016101635210
Bejegyzés dátuma26/07/2006
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CHIRIAC IONELadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,33 M RON

vs 3,98 M RON

≈ 1,65 M €

Profit net (2025)

2,32 M RON

vs 56,2 E RON

≈ 460 E €

Capitaluri proprii (2025)

18 M RON

vs 15,7 M RON

≈ 3,58 M €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 332 160
≈ 1,65 M €
2 316 762
≈ 460 E €
13
2024
3 980 011
≈ 800 E €
56 242
≈ 11,3 E €
15
2023
6 535 645
≈ 1,32 M €
84 316
≈ 17 E €
11
2022
10 826 631
≈ 2,2 M €
3 672 505
≈ 745 E €
11
2021
6 631 951
≈ 1,35 M €
3 153 355
≈ 641 E €
8
2020
3 712 699
≈ 768 E €
997 618
≈ 206 E €
12
2019
5 015 638
≈ 1,06 M €
194 510
≈ 41 E €
14
2018
4 249 951
≈ 913 E €
103 486
≈ 22,2 E €
14
2017
11 089 582
≈ 2,43 M €
1 441 523
≈ 316 E €
14
2016
12 372 937
≈ 2,76 M €
663 215
≈ 148 E €
12
2015
17 419 935
≈ 3,92 M €
-607 155
≈ -137 E €
14
2014
11 357 197
≈ 2,56 M €
242 052
≈ 54,5 E €
14
2013
18 402 698
≈ 4,16 M €
139 791
≈ 31,6 E €
—
2012
8 856 181
≈ 1,99 M €
73 470
≈ 16,5 E €
15

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

27,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

12,9%

Likviditási mutató

3,45

Eszközforgási sebesség

0,4

Árbevétel / alkalmazott

641 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2006-07-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL după CUI?

Cauți CUI 18884511. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL, CUI 18884511, nr. Reg. Com. J2006001261035, sediu Comuna Slobozia, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL în 2025?

SLOBOZIA FOOD PRODUCTION SRL (CUI 18884511) a avut o marjă de profit net de 27,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).