Vissza a kereséshez

TOMIS TEAM S.A.

Radiată

CUI: 18874690 · Pénzügyi egészség

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2024: Románia #818București #365CAEN 3511 #11

Általános információk

NévTOMIS TEAM S.A.
CUI18874690
CégjegyzékszámJ2010003251402
CímMIRCEA VODĂ, 30, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Fő CAEN-kód3512
Bejegyzés dátuma26/03/2010
AdóhatóságDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
K*********** M*****administrator
D****** A************administrator
A***** P********* K******administrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Radiată

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

357 M RON

vs 529 M RON

≈ 71,9 M €

Profit net (2024)

168 M RON

vs 174 M RON

≈ 33,8 M €

Capitaluri proprii (2024)

1 Mrd RON

vs 998 M RON

≈ 201 M €

Angajați (2024)

22
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
357 463 115
≈ 71,9 M €
168 276 175
≈ 33,8 M €
22
2023
529 264 002
≈ 107 M €
173 882 490
≈ 35,2 M €
23
2022
866 388 265
≈ 176 M €
188 575 694
≈ 38,2 M €
18
2021
394 902 881
≈ 80,3 M €
75 143 033
≈ 15,3 M €
18
2020
264 531 640
≈ 54,7 M €
117 021 361
≈ 24,2 M €
18
2019
222 437 835
≈ 46,9 M €
147 696 269
≈ 31,1 M €
16
2018
204 064 222
≈ 43,9 M €
-61 573 912
≈ -13,2 M €
16
2017
220 676 942
≈ 48,3 M €
163 580 806
≈ 35,8 M €
17
2016
248 880 565
≈ 55,4 M €
-189 130 180
≈ -42,1 M €
17
2015
230 268 488
≈ 51,8 M €
-218 951 668
≈ -49,3 M €
17
2014
179 594 170
≈ 40,4 M €
-505 832 593
≈ -114 M €
16
2013
524 261 693
≈ 119 M €
135 742 892
≈ 30,7 M €
13
2012
188 122 390
≈ 42,2 M €
-33 829 777
≈ -7,59 M €
9
2025Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2024

Nettó profitmarzs

47,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

16,8%

Likviditási mutató

1,54

Eszközforgási sebesség

0,28

Árbevétel / alkalmazott

16,2 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2007-09-012025-12-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOMIS TEAM S.A. după CUI?

Cauți CUI 18874690. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOMIS TEAM S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOMIS TEAM S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea TOMIS TEAM S.A., CUI 18874690, nr. Reg. Com. J2010003251402, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOMIS TEAM S.A. în 2024?

TOMIS TEAM S.A. (CUI 18874690) a avut o marjă de profit net de 47,1% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).