Vissza a kereséshez

RECREATIV CLUB SRL

Aktív

RECREATIV CLUB SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Chinteni, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 456.756 lei și un profit net de 342.872 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 18355430 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Cluj #13234CAEN 7729 #23

Általános információk

NévRECREATIV CLUB SRL
CUI18355430
CégjegyzékszámJ2006000382128
CímMunții Șureanu, 9, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Fő CAEN-kód7722
Engedélyezett CAEN-kódok142974997722
Bejegyzés dátuma07/02/2006
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
HODOR ERZSEBETadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

457 E RON

vs 249 E RON

≈ 90,7 E €

Profit net (2025)

343 E RON

vs 155 E RON

≈ 68,1 E €

Capitaluri proprii (2025)

343 E RON

vs 156 E RON

≈ 68,1 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
456 756
≈ 90,7 E €
342 872
≈ 68,1 E €
1
2024
249 216
≈ 50,1 E €
155 456
≈ 31,2 E €
1
2023
291 834
≈ 59 E €
225 094
≈ 45,5 E €
1
2022
142 177
≈ 28,8 E €
123 756
≈ 25,1 E €
1
2021
205 559
≈ 41,8 E €
196 814
≈ 40 E €
0
2020
263 592
≈ 54,5 E €
247 105
≈ 51,1 E €
0
2019
32 393
≈ 6,83 E €
29 848
≈ 6,29 E €
0
2018
—
-11 707
≈ -2,52 E €
—
2017
41 545
≈ 9,09 E €
24 195
≈ 5,3 E €
1
2016
1860
≈ 414 €
-2637
≈ -587 €
—
2015
5160
≈ 1,16 E €
620
≈ 139 €
1
2014
3935
≈ 885 €
-1733
≈ -390 €
—
2013
10 716
≈ 2,42 E €
6744
≈ 1,53 E €
—
2012
6472
≈ 1,45 E €
-10 490
≈ -2,35 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

75,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

3,83

Eszközforgási sebesség

0,96

Árbevétel / alkalmazott

457 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2025-09-012026-07-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RECREATIV CLUB SRL după CUI?

Cauți CUI 18355430. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RECREATIV CLUB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RECREATIV CLUB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RECREATIV CLUB SRL, CUI 18355430, nr. Reg. Com. J2006000382128, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RECREATIV CLUB SRL în 2025?

RECREATIV CLUB SRL (CUI 18355430) a avut o marjă de profit net de 75,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).