Vissza a kereséshez

CERTSIGN SA

AktívÁFA-regisztrált

CERTSIGN SA este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 117.300.261 lei și un număr de 289 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 18288250 · Pénzügyi egészség

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: București #1063CAEN 6209 #2

Általános információk

NévCERTSIGN SA
CUI18288250
CégjegyzékszámJ2006000484402
CímOLTENIŢEI, 107A, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Fő CAEN-kód6290
Bejegyzés dátuma17/01/2006
AdóhatóságDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
TIU MANAGEMENT SRLadministrator
EMIL ENACHEadministrator
FLOAREA ADRIANadministrator
TUDOR RĂDULESCUadministrator
BURDUN CONSTANTINadministrator
IACOB MIHAELA - OLIVIAreprezentant al persoanei juridice

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

117 M RON

vs 111 M RON

≈ 23,3 M €

Profit net (2025)

15,6 M RON

vs 15,7 M RON

≈ 3,1 M €

Capitaluri proprii (2025)

25,4 M RON

vs 18,3 M RON

≈ 5,04 M €

Angajați (2025)

289
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
117 300 261
≈ 23,3 M €
15 596 653
≈ 3,1 M €
289
2024
110 560 732
≈ 22,2 M €
15 720 534
≈ 3,16 M €
274
2023
102 344 752
≈ 20,7 M €
13 169 798
≈ 2,66 M €
292
2022
76 470 322
≈ 15,5 M €
6 383 762
≈ 1,29 M €
278
2021
67 352 044
≈ 13,7 M €
5 297 537
≈ 1,08 M €
257
2020
61 560 546
≈ 12,7 M €
4 123 030
≈ 852 E €
241
2019
58 132 604
≈ 12,3 M €
2 828 871
≈ 596 E €
231
2018
50 026 127
≈ 10,8 M €
1 566 433
≈ 337 E €
211
2017
40 027 890
≈ 8,76 M €
859 535
≈ 188 E €
178
2016
38 505 443
≈ 8,57 M €
1 332 803
≈ 297 E €
140
2015
39 349 006
≈ 8,85 M €
5 355 943
≈ 1,2 M €
162
2014
27 490 857
≈ 6,19 M €
1 002 416
≈ 226 E €
132
2013
27 456 844
≈ 6,21 M €
1 216 481
≈ 275 E €
120
2012
26 645 753
≈ 5,98 M €
1 771 264
≈ 398 E €
100

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

61,5%

Likviditási mutató

2,57

Eszközforgási sebesség

1,31

Árbevétel / alkalmazott

406 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2006-01-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CERTSIGN SA după CUI?

Cauți CUI 18288250. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CERTSIGN SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CERTSIGN SA?

Datele de facturare sunt denumirea CERTSIGN SA, CUI 18288250, nr. Reg. Com. J2006000484402, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CERTSIGN SA în 2025?

CERTSIGN SA (CUI 18288250) a avut o marjă de profit net de 13,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).