Vissza a kereséshez

UTIL CONSTRUCT SRL

AktívÁFA-regisztrált

UTIL CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în sat Mărăcineni, județul Buzău. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 924.459 lei și un profit net de 570.117 lei cu 5 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 18132462 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Buzău #2727CAEN 4211 #1153

Általános információk

NévUTIL CONSTRUCT SRL
CUI18132462
CégjegyzékszámJ2005001267108
CímSHELL, 14, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău
Fő CAEN-kód4941
Engedélyezett CAEN-kódok421143114663467349417732
Bejegyzés dátuma15/11/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

755 E RON

vs 924 E RON

≈ 150 E €

Profit net (2025)

100 E RON

vs 570 E RON

≈ 19,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,31 M RON

vs 1,21 M RON

≈ 261 E €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
754 584
≈ 150 E €
100 256
≈ 19,9 E €
5
2024
924 459
≈ 186 E €
570 117
≈ 115 E €
5
2023
729 588
≈ 147 E €
276 295
≈ 55,9 E €
3
2022
679 480
≈ 138 E €
76 976
≈ 15,6 E €
5
2021
820 224
≈ 167 E €
72 784
≈ 14,8 E €
6
2020
731 169
≈ 151 E €
35 279
≈ 7,29 E €
7
2019
665 026
≈ 140 E €
24 432
≈ 5,15 E €
7
2018
538 628
≈ 116 E €
18 688
≈ 4,02 E €
5
2017
307 997
≈ 67,4 E €
14 867
≈ 3,25 E €
2
2016
193 564
≈ 43,1 E €
11 719
≈ 2,61 E €
2
2015
303 363
≈ 68,2 E €
2908
≈ 654 €
2
2014
399 969
≈ 90 E €
14 838
≈ 3,34 E €
1
2013
344 739
≈ 78 E €
4159
≈ 941 €
2
2012
4 429 905
≈ 994 E €
115 185
≈ 25,8 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

7,6%

Likviditási mutató

0,49

Eszközforgási sebesség

0,44

Árbevétel / alkalmazott

151 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-11-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UTIL CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 18132462. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UTIL CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UTIL CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UTIL CONSTRUCT SRL, CUI 18132462, nr. Reg. Com. J2005001267108, sediu Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UTIL CONSTRUCT SRL în 2025?

UTIL CONSTRUCT SRL (CUI 18132462) a avut o marjă de profit net de 13,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).