Vissza a kereséshez

NELLO CONSTRUCT SRL

AktívÁFA-regisztrált

NELLO CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Comuna Mihai Viteazu, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 48.893.314 lei și un profit net de 2.529.223 lei cu 87 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 18081750 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Cluj #358CAEN 4100 #199

Általános információk

NévNELLO CONSTRUCT SRL
CUI18081750
CégjegyzékszámJ2005003801126
CímLacului, 32, Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma28/10/2005
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MUREŞAN IOANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

48,9 M RON

vs 49,8 M RON

≈ 9,7 M €

Profit net (2025)

2,53 M RON

vs 4,5 M RON

≈ 502 E €

Capitaluri proprii (2025)

26,7 M RON

vs 25,6 M RON

≈ 5,3 M €

Angajați (2025)

87
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
48 893 314
≈ 9,7 M €
2 529 223
≈ 502 E €
87
2024
49 814 075
≈ 10 M €
4 500 800
≈ 905 E €
82
2023
48 277 719
≈ 9,76 M €
3 533 852
≈ 714 E €
55
2022
46 191 640
≈ 9,37 M €
7 591 547
≈ 1,54 M €
43
2021
25 898 509
≈ 5,26 M €
4 018 832
≈ 817 E €
40
2020
11 782 855
≈ 2,44 M €
591 473
≈ 122 E €
36
2019
4 176 769
≈ 880 E €
895 896
≈ 189 E €
19
2018
800 761
≈ 172 E €
123 717
≈ 26,6 E €
5
2017
820 744
≈ 180 E €
78 182
≈ 17,1 E €
4
2016
1 191 271
≈ 265 E €
133 336
≈ 29,7 E €
6
2015
1 265 322
≈ 285 E €
88 896
≈ 20 E €
6
2014
1 074 447
≈ 242 E €
182 780
≈ 41,1 E €
5
2013
1 178 198
≈ 267 E €
-1 044 014
≈ -236 E €
6
2012
2 439 312
≈ 547 E €
-208 266
≈ -46,7 E €
11

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

5,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

9,5%

Likviditási mutató

1,04

Eszközforgási sebesség

0,74

Árbevétel / alkalmazott

562 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-11-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NELLO CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 18081750. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NELLO CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NELLO CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NELLO CONSTRUCT SRL, CUI 18081750, nr. Reg. Com. J2005003801126, sediu Sat Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NELLO CONSTRUCT SRL în 2025?

NELLO CONSTRUCT SRL (CUI 18081750) a avut o marjă de profit net de 5,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).