Vissza a kereséshez

ATTA AFFAIRS SRL

AktívÁFA-regisztrált

ATTA AFFAIRS SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Alba Iulia. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.123.388 lei și un profit net de 342.442 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 18030667 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Alba #2050CAEN 7020 #753

Általános információk

NévATTA AFFAIRS SRL
CUI18030667
CégjegyzékszámJ2005001126012
CímCONSILIUL EUROPEI, 9, Municipiul Alba Iulia, Alba
Fő CAEN-kód7020
Bejegyzés dátuma11/10/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
TAMAS SZORA ANGELAadministrator
TAMAS SZORA ATILAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,12 M RON

vs 460 E RON

≈ 223 E €

Profit net (2025)

342 E RON

vs 126 E RON

≈ 68 E €

Capitaluri proprii (2025)

348 E RON

vs 800 E RON

≈ 69,1 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 123 388
≈ 223 E €
342 442
≈ 68 E €
2
2024
460 256
≈ 92,5 E €
126 122
≈ 25,4 E €
2
2023
1 883 340
≈ 381 E €
1 209 364
≈ 244 E €
1
2022
268 461
≈ 54,4 E €
86 802
≈ 17,6 E €
2
2021
304 449
≈ 61,9 E €
67 420
≈ 13,7 E €
3
2020
207 830
≈ 43 E €
25 118
≈ 5,19 E €
3
2019
427 228
≈ 90 E €
220 183
≈ 46,4 E €
2
2018
462 993
≈ 99,5 E €
354 461
≈ 76,2 E €
2
2017
361 149
≈ 79,1 E €
186 720
≈ 40,9 E €
1
2016
152 317
≈ 33,9 E €
-36 068
≈ -8,03 E €
4
2015
349 481
≈ 78,6 E €
56 076
≈ 12,6 E €
5
2014
511 707
≈ 115 E €
79 442
≈ 17,9 E €
4
2013
494 883
≈ 112 E €
129 224
≈ 29,2 E €
4
2012
217 222
≈ 48,7 E €
-36 254
≈ -8,14 E €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

30,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

98,4%

Likviditási mutató

1,3

Eszközforgási sebesség

1,36

Árbevétel / alkalmazott

562 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2007-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ATTA AFFAIRS SRL după CUI?

Cauți CUI 18030667. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ATTA AFFAIRS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ATTA AFFAIRS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ATTA AFFAIRS SRL, CUI 18030667, nr. Reg. Com. J2005001126012, sediu Municipiul Alba Iulia, Alba.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ATTA AFFAIRS SRL în 2025?

ATTA AFFAIRS SRL (CUI 18030667) a avut o marjă de profit net de 30,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).