SENDAL SRL
SENDAL SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 5911 pentru producție cinematografică, video și de programe de televiziune.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 18022095 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Timiș #17923CAEN 5911 #1198
Általános adatok
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Ügyvezetők és képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
199 E RON
≈ 39,4 E €
Profit net (2025)
130 E RON
≈ 25,8 E €
Capitaluri proprii (2025)
130 E RON
≈ 25,8 E €
Angajați (2025)
2025
199 E RON
| 2012 | 225 E RON | Profit net: 129 E RON |
|---|---|---|
| 2013 | 165 E RON | Profit net: 73,3 E RON |
| 2014 | 143 E RON | Profit net: 48 E RON |
| 2015 | 159 E RON | Profit net: 59,4 E RON |
| 2016 | 218 E RON | Profit net: 95,2 E RON |
| 2017 | 126 E RON | Profit net: 29,5 E RON |
| 2018 | 144 E RON | Profit net: 39,8 E RON |
| 2019 | 86,6 E RON | Profit net: -21 E RON |
| 2020 | 126 E RON | Profit net: 41,4 E RON |
| 2021 | 90 E RON | Profit net: 55,1 E RON |
| 2022 | 143 E RON | Profit net: 125 E RON |
| 2023 | 150 E RON | Profit net: 91,5 E RON |
| 2024 | 357 E RON | Profit net: 292 E RON |
| 2025 | 199 E RON | Profit net: 130 E RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 198 598 ≈ 39,4 E € | 129 892 ≈ 25,8 E € | 1 |
| 2024 | 357 442 ≈ 71,9 E € | 291 579 ≈ 58,6 E € | 1 |
| 2023 | 150 414 ≈ 30,4 E € | 91 537 ≈ 18,5 E € | 1 |
| 2022 | 142 648 ≈ 28,9 E € | 124 604 ≈ 25,3 E € | 1 |
| 2021 | 89 953 ≈ 18,3 E € | 55 113 ≈ 11,2 E € | 1 |
| 2020 | 126 479 ≈ 26,1 E € | 41 418 ≈ 8,56 E € | 1 |
| 2019 | 86 616 ≈ 18,3 E € | -20 969 ≈ -4,42 E € | 1 |
| 2018 | 144 282 ≈ 31 E € | 39 805 ≈ 8,55 E € | 1 |
| 2017 | 125 862 ≈ 27,6 E € | 29 545 ≈ 6,47 E € | 1 |
| 2016 | 218 317 ≈ 48,6 E € | 95 241 ≈ 21,2 E € | 1 |
| 2015 | 159 226 ≈ 35,8 E € | 59 363 ≈ 13,4 E € | 1 |
| 2014 | 143 013 ≈ 32,2 E € | 47 991 ≈ 10,8 E € | 1 |
| 2013 | 165 126 ≈ 37,4 E € | 73 271 ≈ 16,6 E € | 2 |
| 2012 | 225 329 ≈ 50,6 E € | 128 657 ≈ 28,9 E € | 3 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
65,4%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
99,8%
Likviditási mutató
3,63
Eszközforgási sebesség
1,15
Árbevétel / alkalmazott
199 E RON
Istoric
Vezi și
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2005-10-14 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SENDAL SRL după CUI?
Cauți CUI 18022095. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SENDAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SENDAL SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SENDAL SRL, CUI 18022095, nr. Reg. Com. J35/3218/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SENDAL SRL în 2025?
SENDAL SRL (CUI 18022095) a avut o marjă de profit net de 65,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).