Vissza a kereséshez

DENIS BUILD HOUSE SRL

AktívÁFA-regisztrált

DENIS BUILD HOUSE SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Călinești, județul Argeș. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 688.736 lei și profitul net a fost de 139.098 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 18001831 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Argeș #5702CAEN 4683 #1316

Általános információk

NévDENIS BUILD HOUSE SRL
CUI18001831
CégjegyzékszámJ2005001786036
Cím649, Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş
Fő CAEN-kód4683
Bejegyzés dátuma30.09.2005
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MOŢ ADRIAN-DANIELadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

689 E RON

vs 887 E RON

≈ 137 E €

Profit net (2025)

139 E RON

vs 133 E RON

≈ 27,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,36 M RON

vs 1,22 M RON

≈ 269 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
688 736
≈ 137 E €
139 098
≈ 27,6 E €
1
2024
886 559
≈ 178 E €
133 129
≈ 26,8 E €
1
2023
749 551
≈ 152 E €
89 245
≈ 18 E €
1
2022
951 640
≈ 193 E €
126 406
≈ 25,6 E €
2
2021
1 071 036
≈ 218 E €
94 899
≈ 19,3 E €
2
2020
1 165 397
≈ 241 E €
122 944
≈ 25,4 E €
2
2019
1 445 905
≈ 305 E €
195 733
≈ 41,2 E €
2
2018
1 182 641
≈ 254 E €
162 125
≈ 34,8 E €
2
2017
1 038 676
≈ 227 E €
223 379
≈ 48,9 E €
2
2016
624 817
≈ 139 E €
76 944
≈ 17,1 E €
2
2015
500 834
≈ 113 E €
44 021
≈ 9,9 E €
2
2014
488 983
≈ 110 E €
9719
≈ 2,19 E €
2
2013
462 931
≈ 105 E €
31 614
≈ 7,15 E €
2
2012
309 444
≈ 69,4 E €
516
≈ 116 €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

20,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

10,3%

Likviditási mutató

7,3

Eszközforgási sebesség

0,44

Árbevétel / alkalmazott

689 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-10-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DENIS BUILD HOUSE SRL după CUI?

Cauți CUI 18001831. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DENIS BUILD HOUSE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DENIS BUILD HOUSE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DENIS BUILD HOUSE SRL, CUI 18001831, nr. Reg. Com. J2005001786036, sediu Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DENIS BUILD HOUSE SRL în 2025?

DENIS BUILD HOUSE SRL (CUI 18001831) a avut o marjă de profit net de 20,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).