M.C. COTTA SRL
M.C. COTTA SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 178.996 lei și un profit net de 37.759 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 17997636 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Timiș #18762CAEN 7490 #1721
Általános adatok
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Ügyvezetők és képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
179 E RON
≈ 35,5 E €
Profit net (2025)
37,8 E RON
≈ 7,49 E €
Capitaluri proprii (2025)
646 RON
≈ 128 €
Angajați (2025)
2025
179 E RON
| 2012 | 170 E RON | Profit net: -97,8 E RON |
|---|---|---|
| 2013 | 97 E RON | Profit net: -147 E RON |
| 2014 | 94,1 E RON | Profit net: -207 E RON |
| 2015 | 144 E RON | Profit net: -83,1 E RON |
| 2016 | 244 E RON | Profit net: 9,75 E RON |
| 2017 | 218 E RON | Profit net: 667 RON |
| 2018 | 317 E RON | Profit net: 69,9 E RON |
| 2019 | 179 E RON | Profit net: 195 E RON |
| 2020 | 179 E RON | Profit net: 115 E RON |
| 2021 | 137 E RON | Profit net: 125 E RON |
| 2022 | 163 E RON | Profit net: 43,6 E RON |
| 2023 | 193 E RON | Profit net: 8,08 E RON |
| 2024 | 160 E RON | Profit net: 746 RON |
| 2025 | 179 E RON | Profit net: 37,8 E RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 178 996 ≈ 35,5 E € | 37 759 ≈ 7,49 E € | 1 |
| 2024 | 160 438 ≈ 32,3 E € | 746 ≈ 150 € | 1 |
| 2023 | 192 501 ≈ 38,9 E € | 8082 ≈ 1,63 E € | 2 |
| 2022 | 162 824 ≈ 33 E € | 43 565 ≈ 8,83 E € | 2 |
| 2021 | 137 206 ≈ 27,9 E € | 125 259 ≈ 25,5 E € | 2 |
| 2020 | 178 782 ≈ 37 E € | 114 649 ≈ 23,7 E € | 1 |
| 2019 | 179 034 ≈ 37,7 E € | 195 444 ≈ 41,2 E € | 1 |
| 2018 | 316 963 ≈ 68,1 E € | 69 946 ≈ 15 E € | 3 |
| 2017 | 217 978 ≈ 47,7 E € | 667 ≈ 146 € | 6 |
| 2016 | 243 773 ≈ 54,3 E € | 9749 ≈ 2,17 E € | 8 |
| 2015 | 143 760 ≈ 32,3 E € | -83 095 ≈ -18,7 E € | 8 |
| 2014 | 94 053 ≈ 21,2 E € | -207 390 ≈ -46,7 E € | 10 |
| 2013 | 97 025 ≈ 22 E € | -146 848 ≈ -33,2 E € | 10 |
| 2012 | 170 269 ≈ 38,2 E € | -97 751 ≈ -21,9 E € | 10 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
21,1%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
5.845%
Likviditási mutató
1
Eszközforgási sebesség
0,85
Árbevétel / alkalmazott
179 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2011-08-01 | — | |
| 2005-10-04 | 2010-06-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma M.C. COTTA SRL după CUI?
Cauți CUI 17997636. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M.C. COTTA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru M.C. COTTA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea M.C. COTTA SRL, CUI 17997636, nr. Reg. Com. J35/3099/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are M.C. COTTA SRL în 2025?
M.C. COTTA SRL (CUI 17997636) a avut o marjă de profit net de 21,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).