Vissza a kereséshez

SOFT INVEST SRL

AktívÁFA-regisztrált

SOFT INVEST SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Corunca, județul Mureș. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6210.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17813660 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Mureș #7672CAEN 6210 #4907

Általános információk

NévSOFT INVEST SRL
CUI17813660
CégjegyzékszámJ26/1336/2005
CímPanseluţelor, 30, Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş
Fő CAEN-kód6201
Bejegyzés dátuma25/07/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
TOCACIU MIRCEA ALINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

293 E RON

vs 496 E RON

≈ 58,1 E €

Profit net (2025)

209 E RON

vs 392 E RON

≈ 41,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

252 E RON

vs 416 E RON

≈ 50,1 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
292 519
≈ 58,1 E €
209 090
≈ 41,5 E €
0
2024
496 441
≈ 99,8 E €
392 401
≈ 78,9 E €
1
2023
421 160
≈ 85,1 E €
408 463
≈ 82,6 E €
1
2022
335 522
≈ 68 E €
221 632
≈ 44,9 E €
1
2021
342 000
≈ 69,5 E €
222 466
≈ 45,2 E €
1
2020
343 976
≈ 71,1 E €
226 740
≈ 46,9 E €
1
2019
345 343
≈ 72,8 E €
268 943
≈ 56,7 E €
1
2018
361 451
≈ 77,7 E €
235 463
≈ 50,6 E €
1
2017
359 910
≈ 78,8 E €
281 860
≈ 61,7 E €
1
2016
378 862
≈ 84,4 E €
285 526
≈ 63,6 E €
1
2015
364 538
≈ 82 E €
258 346
≈ 58,1 E €
1
2014
365 210
≈ 82,2 E €
194 406
≈ 43,7 E €
1
2013
437 590
≈ 99 E €
290 098
≈ 65,6 E €
1
2012
428 345
≈ 96,1 E €
282 534
≈ 63,4 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

71,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

82,8%

Likviditási mutató

5,08

Eszközforgási sebesség

0,94

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2006-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOFT INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 17813660. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOFT INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOFT INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SOFT INVEST SRL, CUI 17813660, nr. Reg. Com. J26/1336/2005, sediu Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOFT INVEST SRL în 2025?

SOFT INVEST SRL (CUI 17813660) a avut o marjă de profit net de 71,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).