Vissza a kereséshez

BELLA VISION SRL

Aktív

BELLA VISION SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 180.167 lei și profitul net a fost de 15.761 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17782718 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #5614CAEN 8699 #361

Általános információk

NévBELLA VISION SRL
CUI17782718
CégjegyzékszámJ2005001166207
CímStr. MIHAI EMINESCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód8699
Engedélyezett CAEN-kódok477447788699
Bejegyzés dátuma14/07/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
RÂPAŞ MIRABELAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

180 E RON

vs 175 E RON

≈ 35,8 E €

Profit net (2025)

15,8 E RON

vs -19,2 E RON

≈ 3,13 E €

Capitaluri proprii (2025)

17,1 E RON

vs 1,18 E RON

≈ 3,39 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
180 167
≈ 35,8 E €
15 761
≈ 3,13 E €
1
2024
175 150
≈ 35,2 E €
-19 163
≈ -3,85 E €
1
2023
166 239
≈ 33,6 E €
843
≈ 170 €
1
2022
142 064
≈ 28,8 E €
-2091
≈ -424 €
1
2021
140 123
≈ 28,5 E €
216
≈ 43,9 €
1
2020
119 750
≈ 24,8 E €
3592
≈ 743 €
1
2019
140 271
≈ 29,6 E €
389
≈ 82 €
1
2018
132 804
≈ 28,5 E €
40
≈ 8,6 €
1
2017
145 308
≈ 31,8 E €
51 676
≈ 11,3 E €
1
2016
126 590
≈ 28,2 E €
43 231
≈ 9,63 E €
1
2015
119 944
≈ 27 E €
34 664
≈ 7,8 E €
1
2014
75 694
≈ 17 E €
-8159
≈ -1,84 E €
1
2013
68 582
≈ 15,5 E €
4833
≈ 1,09 E €
1
2012
75 545
≈ 17 E €
1796
≈ 403 €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

8,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

92,2%

Likviditási mutató

1,21

Eszközforgási sebesség

2,19

Árbevétel / alkalmazott

180 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma BELLA VISION SRL după CUI?

Cauți CUI 17782718. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BELLA VISION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BELLA VISION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BELLA VISION SRL, CUI 17782718, nr. Reg. Com. J2005001166207, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BELLA VISION SRL în 2025?

BELLA VISION SRL (CUI 17782718) a avut o marjă de profit net de 8,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).