Vissza a kereséshez

MEDMAR SRL

Aktív

MEDMAR SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 731.422 lei și un profit net de 403.976 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17716226 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #2349CAEN 8621 #658

Általános információk

NévMEDMAR SRL
CUI17716226
CégjegyzékszámJ2005001050209
CímMIHAI EMINESCU, 99, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód8621
Engedélyezett CAEN-kódok86218622
Bejegyzés dátuma22/06/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

731 E RON

vs 671 E RON

≈ 145 E €

Profit net (2025)

404 E RON

vs 54,9 E RON

≈ 80,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

459 E RON

vs 55,1 E RON

≈ 91,1 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
731 422
≈ 145 E €
403 976
≈ 80,2 E €
4
2024
671 388
≈ 135 E €
54 875
≈ 11 E €
5
2023
659 411
≈ 133 E €
163 120
≈ 33 E €
4
2022
475 314
≈ 96,4 E €
22 818
≈ 4,63 E €
4
2021
512 744
≈ 104 E €
43 858
≈ 8,91 E €
3
2020
393 748
≈ 81,4 E €
51 483
≈ 10,6 E €
3
2019
366 522
≈ 77,2 E €
74 472
≈ 15,7 E €
3
2018
290 357
≈ 62,4 E €
59 891
≈ 12,9 E €
4
2017
246 081
≈ 53,9 E €
91 571
≈ 20 E €
4
2016
223 089
≈ 49,7 E €
83 637
≈ 18,6 E €
4
2015
205 994
≈ 46,3 E €
32 287
≈ 7,26 E €
4
2014
222 107
≈ 50 E €
85 145
≈ 19,2 E €
4
2013
198 933
≈ 45 E €
65 900
≈ 14,9 E €
4
2012
205 722
≈ 46,2 E €
58 290
≈ 13,1 E €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

55,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

88%

Likviditási mutató

1,45

Eszközforgási sebesség

1,21

Árbevétel / alkalmazott

183 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDMAR SRL după CUI?

Cauți CUI 17716226. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDMAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDMAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDMAR SRL, CUI 17716226, nr. Reg. Com. J2005001050209, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDMAR SRL în 2025?

MEDMAR SRL (CUI 17716226) a avut o marjă de profit net de 55,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).