Vissza a kereséshez

ATLASCARD SA

AktívÁFA-regisztrált

ATLASCARD SA este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 440.375 lei și profitul net a fost de 209.607 lei cu un număr de 1 angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17716200 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #3104CAEN 4762 #268

Általános információk

NévATLASCARD SA
CUI17716200
CégjegyzékszámJ2005001052201
CímAleea PĂCII, 13, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód4762
Bejegyzés dátuma22/06/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ŞUCLEA ANDREIadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

440 E RON

vs 416 E RON

≈ 87,4 E €

Profit net (2025)

210 E RON

vs 218 E RON

≈ 41,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,46 M RON

vs 1,49 M RON

≈ 289 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
440 375
≈ 87,4 E €
209 607
≈ 41,6 E €
1
2024
415 947
≈ 83,6 E €
218 170
≈ 43,9 E €
1
2023
414 140
≈ 83,7 E €
227 061
≈ 45,9 E €
1
2022
411 373
≈ 83,4 E €
330 567
≈ 67 E €
2
2021
404 936
≈ 82,3 E €
293 208
≈ 59,6 E €
2
2020
340 979
≈ 70,5 E €
91 866
≈ 19 E €
2
2019
389 573
≈ 82,1 E €
122 231
≈ 25,8 E €
2
2018
428 008
≈ 92 E €
712 872
≈ 153 E €
2
2017
489 514
≈ 107 E €
186 145
≈ 40,7 E €
2
2015
419 323
≈ 94,3 E €
132 721
≈ 29,9 E €
2
2014
458 154
≈ 103 E €
173 547
≈ 39 E €
2
2013
424 678
≈ 96,1 E €
209 549
≈ 47,4 E €
2
2012
512 340
≈ 115 E €
233 685
≈ 52,4 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

47,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

14,4%

Likviditási mutató

9,27

Eszközforgási sebesség

0,28

Árbevétel / alkalmazott

440 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2025-10-22—
2005-06-242023-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ATLASCARD SA după CUI?

Cauți CUI 17716200. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ATLASCARD SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ATLASCARD SA?

Datele de facturare sunt denumirea ATLASCARD SA, CUI 17716200, nr. Reg. Com. J2005001052201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ATLASCARD SA în 2025?

ATLASCARD SA (CUI 17716200) a avut o marjă de profit net de 47,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).