Vissza a kereséshez

SENSI EYE SRL

AktívÁFA-regisztrált

SENSI EYE SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 429.609 lei și un profit net de 109.140 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17622091 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Iași #8960CAEN 4778 #1329

Általános információk

NévSENSI EYE SRL
CUI17622091
CégjegyzékszámJ22/1394/2005
CímStr. CIREŞI, 1, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi
Fő CAEN-kód4778
Engedélyezett CAEN-kódok51185119514751905231524852746312
Bejegyzés dátuma25/05/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ANGHEL KREOLLAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

430 E RON

vs 423 E RON

≈ 85,3 E €

Profit net (2025)

109 E RON

vs 115 E RON

≈ 21,7 E €

Capitaluri proprii (2025)

446 E RON

vs 337 E RON

≈ 88,5 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
429 609
≈ 85,3 E €
109 140
≈ 21,7 E €
2
2024
423 422
≈ 85,1 E €
115 275
≈ 23,2 E €
2
2023
356 655
≈ 72,1 E €
59 944
≈ 12,1 E €
2
2022
433 504
≈ 87,9 E €
107 562
≈ 21,8 E €
2
2021
446 053
≈ 90,7 E €
106 601
≈ 21,7 E €
2
2020
401 836
≈ 83,1 E €
90 642
≈ 18,7 E €
2
2019
477 233
≈ 101 E €
213 477
≈ 45 E €
3
2018
389 326
≈ 83,7 E €
-26 965
≈ -5,79 E €
2
2017
406 986
≈ 89,1 E €
110 478
≈ 24,2 E €
2
2016
367 715
≈ 81,9 E €
48 961
≈ 10,9 E €
2
2015
355 685
≈ 80 E €
65 613
≈ 14,8 E €
2
2014
291 630
≈ 65,6 E €
25 820
≈ 5,81 E €
2
2013
224 378
≈ 50,8 E €
-45 329
≈ -10,3 E €
2
2012
164 536
≈ 36,9 E €
-313 276
≈ -70,3 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

25,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

24,5%

Likviditási mutató

1,5

Eszközforgási sebesség

0,67

Árbevétel / alkalmazott

215 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2006-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SENSI EYE SRL după CUI?

Cauți CUI 17622091. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SENSI EYE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SENSI EYE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SENSI EYE SRL, CUI 17622091, nr. Reg. Com. J22/1394/2005, sediu Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SENSI EYE SRL în 2025?

SENSI EYE SRL (CUI 17622091) a avut o marjă de profit net de 25,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).