Vissza a kereséshez

PRIORICONT SRL

Aktív

PRIORICONT SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 319.826 lei și profitul net a fost de 214.625 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17538021 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #13671CAEN 6920 #3877

Általános információk

NévPRIORICONT SRL
CUI17538021
CégjegyzékszámJ35/1469/2005
CímStr. MARESAL CONSTANTIN PREZAN, 93, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6920
Bejegyzés dátuma28/04/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
FORGA LIA CRISTINAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

320 E RON

vs 269 E RON

≈ 63,5 E €

Profit net (2025)

215 E RON

vs 176 E RON

≈ 42,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

215 E RON

vs 176 E RON

≈ 42,6 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
319 826
≈ 63,5 E €
214 625
≈ 42,6 E €
1
2024
269 450
≈ 54,2 E €
176 024
≈ 35,4 E €
1
2023
233 800
≈ 47,3 E €
189 889
≈ 38,4 E €
1
2022
214 200
≈ 43,4 E €
169 149
≈ 34,3 E €
1
2021
212 400
≈ 43,2 E €
172 690
≈ 35,1 E €
1
2020
199 690
≈ 41,3 E €
156 535
≈ 32,4 E €
1
2019
284 450
≈ 59,9 E €
196 527
≈ 41,4 E €
4
2018
244 430
≈ 52,5 E €
140 378
≈ 30,2 E €
3
2017
211 825
≈ 46,4 E €
106 846
≈ 23,4 E €
3
2016
139 905
≈ 31,2 E €
48 984
≈ 10,9 E €
2
2015
87 700
≈ 19,7 E €
39 047
≈ 8,78 E €
1
2014
143 854
≈ 32,4 E €
100 946
≈ 22,7 E €
1
2013
115 594
≈ 26,2 E €
42 070
≈ 9,52 E €
—
2012
102 631
≈ 23 E €
43 031
≈ 9,66 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

67,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

12,06

Eszközforgási sebesség

1,37

Árbevétel / alkalmazott

320 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-08-012011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRIORICONT SRL după CUI?

Cauți CUI 17538021. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRIORICONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRIORICONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRIORICONT SRL, CUI 17538021, nr. Reg. Com. J35/1469/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRIORICONT SRL în 2025?

PRIORICONT SRL (CUI 17538021) a avut o marjă de profit net de 67,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).