Vissza a kereséshez

FLAMAD SRL

AktívÁFA-regisztrált

CUI: 17335337 · Pénzügyi egészség

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2024: Mehedinți #328CAEN 5610 #1783

Általános információk

NévFLAMAD SRL
CUI17335337
CégjegyzékszámJ2005000150254
CímStr. TRAIAN, 7, Municipiul Orşova, Mehedinţi
Fő CAEN-kód5610
Engedélyezett CAEN-kódok55105590561156306820
Bejegyzés dátuma09/03/2005
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Orşova
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SPIRIDON IONadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

3,06 M RON

vs 2,95 M RON

≈ 616 E €

Profit net (2024)

379 E RON

vs 612 E RON

≈ 76,1 E €

Capitaluri proprii (2024)

4,13 M RON

vs 3,75 M RON

≈ 830 E €

Angajați (2024)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
3 064 131
≈ 616 E €
378 545
≈ 76,1 E €
10
2023
2 950 836
≈ 597 E €
611 961
≈ 124 E €
15
2022
2 204 842
≈ 447 E €
886 822
≈ 180 E €
9
2021
1 340 001
≈ 272 E €
634 776
≈ 129 E €
10
2020
1 395 159
≈ 288 E €
1 180 284
≈ 244 E €
6
2019
1 543 547
≈ 325 E €
1 027 184
≈ 216 E €
6
2018
827 551
≈ 178 E €
404 129
≈ 86,8 E €
8
2017
686 923
≈ 150 E €
228 053
≈ 49,9 E €
10
2016
625 542
≈ 139 E €
159 703
≈ 35,6 E €
12
2015
533 819
≈ 120 E €
160 665
≈ 36,1 E €
12
2014
280 743
≈ 63,2 E €
10 394
≈ 2,34 E €
10
2013
219 585
≈ 49,7 E €
280
≈ 63,4 €
10
2012
286 923
≈ 64,4 E €
26 993
≈ 6,06 E €
—
2025Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 22. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2024

Nettó profitmarzs

12,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

9,2%

Likviditási mutató

12,3

Eszközforgási sebesség

0,36

Árbevétel / alkalmazott

306 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-03-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FLAMAD SRL după CUI?

Cauți CUI 17335337. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FLAMAD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FLAMAD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FLAMAD SRL, CUI 17335337, nr. Reg. Com. J2005000150254, sediu Municipiul Orşova, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FLAMAD SRL în 2024?

FLAMAD SRL (CUI 17335337) a avut o marjă de profit net de 12,4% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).