Vissza a kereséshez

MCS & S GROUP SRL

AktívÁFA-regisztrált

MCS & S GROUP SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4334 pentru lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17309966 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #5570CAEN 4334 #139

Általános információk

NévMCS & S GROUP SRL
CUI17309966
CégjegyzékszámJ2005000705351
CímStr. VICTORIA, 115, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş
Fő CAEN-kód4334
Bejegyzés dátuma03/03/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MUNTEAN SORIN-SIMIadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,27 M RON

vs 1,07 M RON

≈ 252 E €

Profit net (2025)

685 E RON

vs 563 E RON

≈ 136 E €

Capitaluri proprii (2025)

759 E RON

vs 970 E RON

≈ 151 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 271 346
≈ 252 E €
685 436
≈ 136 E €
2
2024
1 065 638
≈ 214 E €
563 324
≈ 113 E €
2
2023
837 576
≈ 169 E €
460 756
≈ 93,1 E €
2
2022
572 276
≈ 116 E €
260 039
≈ 52,7 E €
2
2021
519 672
≈ 106 E €
183 847
≈ 37,4 E €
2
2020
274 955
≈ 56,8 E €
-19 724
≈ -4,08 E €
2
2019
753 075
≈ 159 E €
244 208
≈ 51,5 E €
2
2018
554 854
≈ 119 E €
103 785
≈ 22,3 E €
2
2017
471 757
≈ 103 E €
158 413
≈ 34,7 E €
3
2016
592 869
≈ 132 E €
137 997
≈ 30,7 E €
4
2015
527 224
≈ 119 E €
186 785
≈ 42 E €
6
2014
466 746
≈ 105 E €
142 641
≈ 32,1 E €
3
2013
314 947
≈ 71,3 E €
218 729
≈ 49,5 E €
3
2012
96 750
≈ 21,7 E €
19 754
≈ 4,43 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

53,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

90,3%

Likviditási mutató

3,47

Eszközforgási sebesség

1,41

Árbevétel / alkalmazott

636 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-03-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MCS & S GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 17309966. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MCS & S GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MCS & S GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MCS & S GROUP SRL, CUI 17309966, nr. Reg. Com. J2005000705351, sediu Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MCS & S GROUP SRL în 2025?

MCS & S GROUP SRL (CUI 17309966) a avut o marjă de profit net de 53,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).