Vissza a kereséshez

PROCAD SRL

AktívÁFA-regisztrált

PROCAD SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.717.162 lei și un profit net de 823.000 lei cu 20 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17267321 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #2025CAEN 7112 #645

Általános információk

NévPROCAD SRL
CUI17267321
CégjegyzékszámJ2005000555354
CímSUCEAVA, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód7112
Engedélyezett CAEN-kódok46196820683170207112721074998299
Bejegyzés dátuma22/02/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MIRON IONadministrator
GRĂDINARU NICOLAEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,72 M RON

vs 4,61 M RON

≈ 936 E €

Profit net (2025)

823 E RON

vs 417 E RON

≈ 163 E €

Capitaluri proprii (2025)

5,41 M RON

vs 5,64 M RON

≈ 1,07 M €

Angajați (2025)

20
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 717 162
≈ 936 E €
823 000
≈ 163 E €
20
2024
4 607 511
≈ 926 E €
416 576
≈ 83,7 E €
22
2023
3 777 189
≈ 764 E €
893 089
≈ 181 E €
26
2022
7 784 876
≈ 1,58 M €
1 869 930
≈ 379 E €
39
2021
5 648 091
≈ 1,15 M €
157 599
≈ 32 E €
41
2020
6 841 565
≈ 1,41 M €
870 315
≈ 180 E €
39
2019
4 237 024
≈ 893 E €
22 046
≈ 4,65 E €
42
2018
5 020 432
≈ 1,08 M €
134 477
≈ 28,9 E €
41
2017
3 731 012
≈ 817 E €
-289 182
≈ -63,3 E €
44
2016
3 116 613
≈ 694 E €
162 697
≈ 36,2 E €
50
2015
3 730 508
≈ 839 E €
578 400
≈ 130 E €
43
2014
6 715 169
≈ 1,51 M €
1 169 328
≈ 263 E €
41
2013
5 752 219
≈ 1,3 M €
1 172 277
≈ 265 E €
41
2012
4 438 598
≈ 996 E €
1 044 335
≈ 234 E €
32

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

17,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

15,2%

Likviditási mutató

2,81

Eszközforgási sebesség

0,61

Árbevétel / alkalmazott

236 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-02-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROCAD SRL după CUI?

Cauți CUI 17267321. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROCAD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROCAD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROCAD SRL, CUI 17267321, nr. Reg. Com. J2005000555354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROCAD SRL în 2025?

PROCAD SRL (CUI 17267321) a avut o marjă de profit net de 17,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).