Vissza a kereséshez

NICALCY SRL

AktívÁFA-regisztrált

NICALCY SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112, desfășurând activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17204358 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #17417CAEN 7112 #8761

Általános információk

NévNICALCY SRL
CUI17204358
CégjegyzékszámJ35/360/2005
CímStr. FILIPESCU, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód7112
Bejegyzés dátuma07/02/2005
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
NICHITA ALIN-DANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

212 E RON

vs 281 E RON

≈ 42,1 E €

Profit net (2025)

154 E RON

vs 221 E RON

≈ 30,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

156 E RON

vs 222 E RON

≈ 30,9 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
211 861
≈ 42,1 E €
154 394
≈ 30,6 E €
1
2024
281 007
≈ 56,5 E €
220 687
≈ 44,4 E €
1
2023
288 993
≈ 58,4 E €
230 136
≈ 46,5 E €
1
2022
349 928
≈ 71 E €
338 499
≈ 68,6 E €
—
2021
499 145
≈ 101 E €
545 188
≈ 111 E €
—
2020
398 227
≈ 82,3 E €
330 598
≈ 68,3 E €
—
2019
112 262
≈ 23,7 E €
102 466
≈ 21,6 E €
—
2018
209 776
≈ 45,1 E €
135 237
≈ 29,1 E €
—
2017
87 008
≈ 19 E €
66 075
≈ 14,5 E €
1
2016
126 987
≈ 28,3 E €
2675
≈ 596 €
1
2015
135 025
≈ 30,4 E €
3343
≈ 752 €
1
2014
156 144
≈ 35,1 E €
-7756
≈ -1,75 E €
—
2013
128 273
≈ 29 E €
-36 746
≈ -8,32 E €
1
2012
186 403
≈ 41,8 E €
12 287
≈ 2,76 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

72,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,2%

Likviditási mutató

1,84

Eszközforgási sebesség

0,62

Árbevétel / alkalmazott

212 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-02-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NICALCY SRL după CUI?

Cauți CUI 17204358. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NICALCY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NICALCY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NICALCY SRL, CUI 17204358, nr. Reg. Com. J35/360/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NICALCY SRL în 2025?

NICALCY SRL (CUI 17204358) a avut o marjă de profit net de 72,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).