Vissza a kereséshez

CANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

CANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 75.001.700 lei și un profit net de 10.637.495 lei cu 166 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17191681 · Pénzügyi egészség

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Timiș #182CAEN 5829 #11

Általános információk

NévCANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L.
CUI17191681
CégjegyzékszámJ35/337/2005
CímTAKE IONESCU, 50-52, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód5829
Engedélyezett CAEN-kódok58297219
Bejegyzés dátuma03/02/2005
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

75 M RON

vs 68,5 M RON

≈ 14,9 M €

Profit net (2025)

10,6 M RON

vs 8,12 M RON

≈ 2,11 M €

Capitaluri proprii (2025)

60,1 M RON

vs 49,4 M RON

≈ 11,9 M €

Angajați (2025)

166
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
75 001 700
≈ 14,9 M €
10 637 495
≈ 2,11 M €
166
2024
68 500 000
≈ 13,8 M €
8 122 137
≈ 1,63 M €
172
2023
60 000 000
≈ 12,1 M €
6 687 322
≈ 1,35 M €
176
2022
55 692 470
≈ 11,3 M €
5 681 128
≈ 1,15 M €
174
2021
49 317 400
≈ 10 M €
4 828 552
≈ 981 E €
0
2020
45 866 700
≈ 9,48 M €
3 530 746
≈ 730 E €
177
2019
38 758 500
≈ 8,17 M €
3 217 617
≈ 678 E €
164
2018
37 953 925
≈ 8,16 M €
2 096 556
≈ 451 E €
152
2017
33 373 201
≈ 7,31 M €
3 214 306
≈ 704 E €
150
2016
28 154 491
≈ 6,27 M €
2 238 474
≈ 498 E €
151
2015
27 490 830
≈ 6,18 M €
1 476 224
≈ 332 E €
154
2014
26 031 171
≈ 5,86 M €
1 328 654
≈ 299 E €
152
2013
24 196 915
≈ 5,48 M €
996 232
≈ 225 E €
154
2012
20 070 871
≈ 4,5 M €
695 181
≈ 156 E €
135

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

14,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

17,7%

Likviditási mutató

24,73

Eszközforgási sebesség

1,17

Árbevétel / alkalmazott

452 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-02-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 17191681. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L., CUI 17191681, nr. Reg. Com. J35/337/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L. în 2025?

CANON PRODUCTION PRINTING ROMANIA S.R.L. (CUI 17191681) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).