Vissza a kereséshez

VERMOREL SRL

AktívÁFA-regisztrált

VERMOREL SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Ploiești. Activitatea principală este fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17151997 · Pénzügyi egészség

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Prahova #417CAEN 2511 #113

Általános információk

NévVERMOREL SRL
CUI17151997
CégjegyzékszámJ2006000814296
CímStr. POMPELOR, 3, Municipiul Ploieşti, Prahova
Fő CAEN-kód2511
Engedélyezett CAEN-kódok251125512552255325922599461846907112
Bejegyzés dátuma11/04/2006
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

21,3 M RON

vs 30,5 M RON

≈ 4,23 M €

Profit net (2025)

-4,62 M RON

vs 599 E RON

≈ -916 E €

Capitaluri proprii (2025)

2,02 M RON

vs 2,32 M RON

≈ 400 E €

Angajați (2025)

104
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
21 308 282
≈ 4,23 M €
-4 615 685
≈ -916 E €
104
2024
30 450 305
≈ 6,12 M €
599 307
≈ 120 E €
107
2023
38 835 733
≈ 7,85 M €
2 444 812
≈ 494 E €
133
2022
41 214 438
≈ 8,36 M €
-128 915
≈ -26,1 E €
132
2020
19 512 786
≈ 4,03 M €
-1 867 338
≈ -386 E €
135
2019
17 169 081
≈ 3,62 M €
-3 645 160
≈ -768 E €
152
2018
17 010 468
≈ 3,66 M €
-1 132 258
≈ -243 E €
137
2017
12 176 718
≈ 2,67 M €
-2 563 804
≈ -561 E €
131
2016
15 285 577
≈ 3,4 M €
-878 631
≈ -196 E €
124
2015
10 304 854
≈ 2,32 M €
-1 686 455
≈ -379 E €
151
2014
13 461 674
≈ 3,03 M €
-473 581
≈ -107 E €
115
2013
18 136 438
≈ 4,1 M €
-51 235
≈ -11,6 E €
133
2012
12 357 558
≈ 2,77 M €
-1 186 452
≈ -266 E €
110
2021Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-21,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-228,8%

Likviditási mutató

0,74

Eszközforgási sebesség

1,84

Árbevétel / alkalmazott

205 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2006-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VERMOREL SRL după CUI?

Cauți CUI 17151997. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VERMOREL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VERMOREL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VERMOREL SRL, CUI 17151997, nr. Reg. Com. J2006000814296, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VERMOREL SRL în 2025?

VERMOREL SRL (CUI 17151997) a avut o marjă de profit net de -21,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).