Vissza a kereséshez

SPS Finance Management SRL

AktívÁFA-regisztrált

SPS Finance Management SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 363.871 lei și un profit net de 293.246 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17045473 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: București #56144CAEN 7020 #1665

Általános információk

NévSPS Finance Management SRL
CUI17045473
CégjegyzékszámJ2004021003400
CímStr. JIULUI, 2A, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Fő CAEN-kód7020
Bejegyzés dátuma16/12/2004
AdóhatóságAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SOARE PAUL-SIRIUSadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

364 E RON

vs 329 E RON

≈ 72,2 E €

Profit net (2025)

293 E RON

vs 244 E RON

≈ 58,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

464 E RON

vs 413 E RON

≈ 92,1 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
363 871
≈ 72,2 E €
293 246
≈ 58,2 E €
0
2024
329 271
≈ 66,2 E €
244 004
≈ 49 E €
—
2023
113 477
≈ 22,9 E €
51 946
≈ 10,5 E €
—
2022
121 812
≈ 24,7 E €
32 655
≈ 6,62 E €
—
2021
100 366
≈ 20,4 E €
54 437
≈ 11,1 E €
0
2020
104 026
≈ 21,5 E €
35 628
≈ 7,37 E €
0
2019
114 951
≈ 24,2 E €
33 786
≈ 7,12 E €
0
2018
630 061
≈ 135 E €
533 585
≈ 115 E €
0
2017
892 043
≈ 195 E €
623 692
≈ 137 E €
2
2016
813 236
≈ 181 E €
571 672
≈ 127 E €
2
2015
680 975
≈ 153 E €
396 946
≈ 89,3 E €
2
2014
1 088 377
≈ 245 E €
258 196
≈ 58,1 E €
2
2013
735 013
≈ 166 E €
461 547
≈ 104 E €
2
2012
760 329
≈ 171 E €
489 990
≈ 110 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

80,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

63,2%

Likviditási mutató

1,02

Eszközforgási sebesség

0,47

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2004-12-20—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SPS Finance Management SRL după CUI?

Cauți CUI 17045473. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SPS Finance Management SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SPS Finance Management SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SPS Finance Management SRL, CUI 17045473, nr. Reg. Com. J2004021003400, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SPS Finance Management SRL în 2025?

SPS Finance Management SRL (CUI 17045473) a avut o marjă de profit net de 80,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).