Vissza a kereséshez

ATELIERELE ARHITECH SRL

Aktív

ATELIERELE ARHITECH SRL este o societate cu sediul în municipiul Timișoara înființată în anul 2004. În anul 2025 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 295.792 lei și un profit net de 115.268 lei cu 3 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 17025085 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #14425CAEN 7111 #2020

Általános információk

NévATELIERELE ARHITECH SRL
CUI17025085
CégjegyzékszámJ2004003726356
CímEROILOR DE LA TISA, 77, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód7111
Engedélyezett CAEN-kódok71117112
Bejegyzés dátuma10/12/2004
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
FILIP EUGEN ADRIANadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

296 E RON

vs 288 E RON

≈ 58,7 E €

Profit net (2025)

115 E RON

vs 123 E RON

≈ 22,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

199 E RON

vs 257 E RON

≈ 39,5 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
295 792
≈ 58,7 E €
115 268
≈ 22,9 E €
3
2024
288 028
≈ 57,9 E €
122 984
≈ 24,7 E €
2
2023
264 841
≈ 53,5 E €
57 639
≈ 11,7 E €
2
2022
108 721
≈ 22 E €
-68 949
≈ -14 E €
3
2021
394 548
≈ 80,2 E €
113 898
≈ 23,1 E €
4
2020
487 396
≈ 101 E €
212 747
≈ 44 E €
3
2019
268 664
≈ 56,6 E €
-61 905
≈ -13 E €
5
2018
381 037
≈ 81,9 E €
130 421
≈ 28 E €
5
2017
232 836
≈ 51 E €
187
≈ 40,9 €
5
2016
537 479
≈ 120 E €
255 824
≈ 57 E €
3
2015
124 266
≈ 28 E €
-34 678
≈ -7,8 E €
2
2014
397 190
≈ 89,4 E €
-331 065
≈ -74,5 E €
3
2013
487 789
≈ 110 E €
157 705
≈ 35,7 E €
3
2012
553 263
≈ 124 E €
-456 108
≈ -102 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

39%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

58%

Likviditási mutató

2,14

Eszközforgási sebesség

0,86

Árbevétel / alkalmazott

98,6 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2004-12-142023-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ATELIERELE ARHITECH SRL după CUI?

Cauți CUI 17025085. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ATELIERELE ARHITECH SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ATELIERELE ARHITECH SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ATELIERELE ARHITECH SRL, CUI 17025085, nr. Reg. Com. J2004003726356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ATELIERELE ARHITECH SRL în 2025?

ATELIERELE ARHITECH SRL (CUI 17025085) a avut o marjă de profit net de 39% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).